Teplo v ŠKODA PICKUP

Od: Datum: 04.01.14 16:21 odpovědí: 8 změna: 04.01.14 18:30

Ahoj , mám pickupa a zničeho nic mi přestal foukat fukar "ventilace" , když si chci třbas přidat foukavost nereaguje , otačím kolečkem na stupen foukavosti a nic ... poradte co by to mohlo být

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.14 16:31

moh odejít předřadnej odpor ten u větráku je tam tepelná pojistka a ta občas odejde de to překlemovat

samozřejmě kouknout na pojistky

Ohodnoceno: 1x

Od: avss
Datum: 04.01.14 16:54

dibře projedu všechny pojistky

Od: 777
Datum: 04.01.14 16:32

Mě se stalo něco podobnýho,vlevo vedle topení jsou dva takový silnější dráty...když bylo vlhko nebo občas i jen samo od sebe ventilátor selhával...když nechtěl dlouho naskočit napadlo mě prohlídnout elektroinstalaci a když jsem pohnul s tím konektorem,ventilátor začal okamžitě zase pracovat...konektor jsem rozpojil,očistil a vystříkal kontakt sprejem a je klid

Ohodnoceno: 0x

Od: den333
Datum: 04.01.14 16:32

Pokuď fouká jen na nejvyšší stupeň (nejvyšší otáčky) tak jsou špatný odpory.

Od: avss
Datum: 04.01.14 16:53

no ono to nejede vubec ,jen když jedu rychlejš tak je to cítíit jak to trošku fouká

Od: 777
Datum: 04.01.14 17:00

Tak to fouká náporem vzduchu,to nemá s ventilátorem nic společnýho...podívej se na ten konektor vedle topení v levo,pokud to nepomůže tak na pojistku...pokud nepomůže z toho nic tak musel shořet motor,nefunguje ten otočný spínač nebo shořely všehny ty předřadné odpory

Datum: 04.01.14 18:14

Felicia Pick-Up nebo Favorit Pick-Up?

U Feliny vyndej baterku a v místech, kde vedou dvě hadice chlazení do topení bude i plochý konektor s 4 dráty vedoucí do modulu předřadného odporu ventilace. Tam hledej problé nebo v pojistkovce hledej pojistku větráku (nutnost mít návod - pojistkovka není popsaná).

doplněno 04.01.14 18:16:

http://skoda.panda.cz/clanek.php3?id=183

Datum: 04.01.14 18:30

U Felicia Pick-up jsem měl podobný problém. Mohla za to koroze v konektoru, jak ukazuje @gumidek.

Baterka ven nutně nemusí. Teda pokuď nemáš o moc větší baterku, než je cca 44Ah.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.