Zase ÁČKA

Od: Datum: 30.12.13 14:54 odpovědí: 8 změna: 30.12.13 16:02
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jirinkab
Datum: 30.12.13 15:01

"Koupil jsem v Ackach feldu v r. 2002 , byla 2 roky stara, mela 90 tisic najeto. Kdyz jsem ji prodaval mela 300 tis a nikdy s ni nebyl problem. Dostal jsem vyhodny leasing i pujcku. Vse naprosto profesionalni. Byl jsem spokojen."

2002... a já koupila včera v Auto Esa škodu IOOO MB r.v 2OOO

Od: k2
Datum: 30.12.13 15:07

Chce to lepe cist psany text, pak nebudete za vola (kravu).

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.12.13 15:01

Já mám auto z áček a nemůžu si ztěžovat...

Od: dexxŽ
Datum: 30.12.13 15:04

Já mám taky auto z AAA. Nebudu sem psát žádný zkušenosti, protože jak už se jednou stalo, hned mě někdo nařkl že jsem jejich zaměstnanec nebo dealer.

Datum: 30.12.13 15:12

já mám známýho a ten chodí vybírat auta zásadně do tohoto bazaru je to automechanik a zatim si vždy vybral dobře

je třeba si uvědomit že sou to především obchodníci levně koupí draze prodaj a přece do toho nebudou vrážet peníze to by nevydělali !

takže pokud tam de někdo kupovat auto a nerozumí tomu měl by si k tomu někoho znalého přibrat pokud to neudělá a dá na sladké řeči prodejců rádoby odborníků je to jeho boj a at pak tu nefnuká po forech

osobně sem pár takovejch lidí co tomu nehověli a koupili tam auto viděl a měl možnost si ty auta i prohlídnout a radši sem mlčel abych jim hned nekazil radost z výhodné koupě

naposled sem měl u garáže feldu 2000 z aaa chomutov cca 30000kč auto naleštěný i v motorový části,polepený plastama pod nima total schnilý prej dělaný brzdy no na ty někdo koukl a ani nesundal kolo :D a nová baterie ano nová byla ale že altík dával 20V a tím tu baterii během tejdne než se to auto ke mě dostalo popravil to už věhlasné mechaniky z AAA nezajímalo a tak by se dalo pokračovat

takže já říkám důvěřuj ale 3krát prověřuj

Datum: 30.12.13 15:14

Já myslím, že je zbytečné stále dokola ošoupávat klávesnici. Prostě spousta lidí ví, že mezi praktiky šmejdů obírajících důchodce na předváděcích akcích a praktikami některých autobazarů lze dát rovnítko. Ale stejně se najde dost dobrodruhů, kteří na podobné akce jezdí, stejně jako někteří stále kupují auta v takových autobazarech.

Řečeno slovy klasika : Je to marný, je to marný, je to ... marný.

Od: olaf71*
Datum: 30.12.13 15:37

když tam někdo dokáže nechat auto za 20 tis. s tím, že to soukromě prodávat nechce, jelikož se bojí, že dostane na budku, protože je auto v p..., a oni ho prodaj za padesát, hned druhej den, tak to je pro mě jasná recenze

doplněno 30.12.13 15:40:

každý není jako třeba já, že před prodejem vyměním olej, vykecám všechny závady a ještě dám slevu, třeba jen za rychlý obchod, i když už jsem auto prodal hodně levně a všem, komu jsem auto prodal, se můžu podívat s klidem do očí a oni sami jsou i poletech spokojeni

doplněno 30.12.13 15:41:

zřejmě nejsem obchodník,ale "jen" slušný člověk :-D

Datum: 30.12.13 16:02

tak acka jsou proste firma , jedou na zisk , vykoupit za nejnizsi cenu a prodat za nejvyssi co to pujde. Staci si vzit technika projit auto a neoskube te nikdo. Jde o to , ze auto stare se muze rozsypat z minuty na minutu /mechanicky/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.