Jak řešit vandalismus

Od: Datum: 29.12.13 23:14 odpovědí: 9 změna: 30.12.13 15:24

Poradí někdo? Včera mi někdo prořezal 2 pneu,mám jen zákonné pojištění,mám to řešit přez policii?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 29.12.13 23:25

Pokud Vám není líto času stráveného na PČR, tak ano. Pokud nebudete sám, tak se budou muset ty šmejdy najít a snad jim aspoň trošku znepříjemní život. Když se na to všichni vykašlem, budem tím to zlo podporovat.
Vím o čem mluvím, dnes nám vykradli firemní sklad, také mám pocit, že ty 3 hodiny s policajtama je promrhaný čas, ale třeba budu příjemně překvapen...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.12.13 01:03

Určitě jít na policii. Nemusí to být jen vandalové - může to být i nějaký záměr (neparkujete třeba někde, kde někomu vadíte?) nebo víc poškozených v daném místě.

Od: agusa1*
Datum: 30.12.13 14:19

Parkovala jsem u zaměstnání a jen moje auto bylo poškozeno,nikdy dříve se nic podobného nikomu nestalo,tak jsem si řekla že někomu ležím v žaludku,ale na policii jsem to byla nahlásit sepsalo se to a nic.

Datum: 30.12.13 08:44

Nahlásit. I když policie to možná odloží. Nikoho neviděli, nikoho nechytli, neusvědčili.

I kdy vím, že jejich práce není snadná, dost mě bere, když v Krimizpávách nustále chtějí svědectví diváků, ať určí pachatele podle záběů z kamer či dokonce jen podle hlasu v telefonu! *ee* Každý lump má vždy zakrytý obličej, ale když potřebují něco od veřejnosti - ejhle,dají tam záběry celého lotra. Najedou to nevadí, že je nějaká ochrana.

Auto máme pojištěno i proti vandalismu. Jen asi pár let, pokud bude nové. Ale je to bez starosti.

Jinak bych Vám doporučovala garáž, nenechávat auto na ulici. Slouží Vám, proto by si zasloužilo i slušné "bydlení". Vím ale, že to každý nemůže.

My jsme před časem prodávali 20 letého Fordíka za pár korun, ale hlavně jsme se ptali, zda má kupec garáž. Šmahem jsme odmítali cikány a jinou vebež. Pak se nám povedlo. Starší slušní lidé, auto naleštili, koupili si nové potahy a garáž taky mají. Auto je členem rodiny, stejně jako babička nebo pes. Aspoň u nás. Jaga.

Od: kami95
Datum: 30.12.13 11:53

Oni ti řeknou, že pokud to není poškození do určité částky, tak to řešit nebudou..nějaké kur.. mi poškrábaly auto..dělají to tady cikáni více lidem..a víš co ti řeknou? To je škoda za pár tisíc, to se řešit nedá..jasně..takže bok čumáku, dvěře zadní i přední a kousek kufru je přelakování za pár tisíc? Šmejdi! A vsaď se, že to byli cigoši..normální člověk toto neudělá, pokud není vyloženě zakomplexovaný..Ještě se zeptám, kde máš auto postavené? Svědci, kamery..nic?

Datum: 30.12.13 11:58

to bste se divil, co za "normální lidi"ale idioty je třeba v Brně. Poničené zbytečně kde co. I vánoční strom oškubou, hanba blit.

Od: buss®
Datum: 30.12.13 12:24

Jistě že řešit přes policii, mělo to být hned.

doplněno 30.12.13 13:47:

dusger joo, může držet hubu, zalézt pod duchnu a nadávat na čechystán a hajzlíkům ustupovat.

Datum: 30.12.13 13:36

"Jistě že řešit přes policii, mělo to být hned." Ale buďme realisté, i kdyby policisté pachatele čirou náhodou našli, tak z něho budeš muset škodu dostat. V součtu je pravděpodobnost úspěchu velmi malá, že je jednodušší nikoho nevolat a spravit si gumy sám.

Datum: 30.12.13 15:24

Věř mi dusqere,že bych tu škodu z takového hajzla dostal.Jenže existuje mnoho lidí,kteří jako Ty raději sklopí hlavu a tím posilují sebevědoní takových darebáků.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.