Opel - synchronizace klíče s autem

Od: Datum: 23.12.13 15:09 odpovědí: 8 změna: 25.01.14 23:18

Dobrý den vlastním opel movano r.v. 1999 a potřeboval bych Návod já synchronizaci klíče s autem předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.13 15:46

skus vlízt do auta ,zavřít dveře,otočit klíčem v zapalování do kontrolek a do 5vteřin zmáčkni na dálce tlačítko zamknout

auto by se mělo zavřít a hned otevřít pak jen vyndat klíček ze spínačky a je hotovo

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.12.13 16:11

Díky jenom jsem zapoměl napsat že klíč má jen jesno tlačítko

Datum: 23.12.13 16:59

to by vadit nemělo skus to

Datum: 23.12.13 17:30

Nefunguje to imobilizér pořád blokuje kdesi jsem slyšel že když to imobilizér blokuje stačí synchronizovat

doplněno 23.12.13 18:51:

Teda imobilizér

Od: smily
Datum: 25.01.14 23:18

Zdravim ja měl stejny problem na vw passat b4 a udělal jsem to tak že nastoupiš do auta klič otočiš do první polohy a zmačkneš obě tlačítka na kličí nebo ovladači a auto by se mělo samo zamknout a hned odemknout a je hotovo

Datum: 23.12.13 18:47

sesynchronizovat se dá jen centrální zamykaní je li na dálku

s tím immo bude problém umí to autorizovaný servis ale neni to levný

co se vlastně stalo měnils řj? či ti odešel immo v klíčku? co dělá kontrolka na palubovce bliká? co skusit náhradní klíč?

Datum: 23.12.13 18:59

Řídící jednotka je pořád stejná když tam dám dál.klíč tak nemohu nastartovat ani dálkově odemcit či zamcit ale když použiju náhradní klíč tak nastartuje a vše funguje s auto bylo sice bourané ale když se kupovalo tak to ještě fungovalo pak se ten klíč ztratil a poté se po roce našel a už nefungoval baterie je v pořádku

doplněno 23.12.13 19:02:

Možná odešel imo v kličku. A klíč má sloužit jako dál.central.zamikani ale ma startovat i auto

Datum: 23.12.13 19:28

pokud to na druhej klíč startuje skoč do autoklíčnictví a nech si dle toho funkčního klíče vyrobit novej čip a přehod si ho u nás to stojí cca 400kč

doplněno 23.12.13 19:31:

jinak pokud ta dálka nejde tak nejdřív očestit kontakty na baterii DO,nová baterka pokus o spárování pokud to selže tak já dálku řeším tak že seženu jakoukoliv uni dálku a tu dopřipojím na stávající centrál a je klid

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.