YBR 125 přední světlo

Od: Datum: 21.12.13 11:36 odpovědí: 2 změna: 21.12.13 18:19

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kde koupit přední světlo na YBR 125. Nemůžu na internetu žádné najít, kromě Ebay. Nebo jsou světla univerzální a není to tak, že by každý model měl své konkrétní světlo?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: moto®
Datum: 21.12.13 12:11

Tady jsem něco našel: http://www.motobouracky.cz/in…th=3935_5401&products_id=7937

Chce to ale zjistit, jaká je tam patice žárovky, na Ebay mají pod stejným kodem žárovku 25/25 co je dle mého názoru tak akorát pro moped a denní ježdění, v noci bludička. Pokud se dá dát silnější žárovka tak OK.

Je otázkou kolik stojí originální u Yamahy, určitě bude dražší, zase ale odpadne bastlení.

Ohodnoceno: 0x

Od: jyri®
Datum: 21.12.13 18:19

koukni se na stránky kde prodávají věci z bouraných motorek bohužel jsem schánel minule též světlo ale na hondu NSR kamarádovi a kdyz mi řekly cenu tak mě vyšlo levnejc objednat to z ebay

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.