Jaký silikonový tmel

Od: Datum: 10.12.13 10:44 odpovědí: 4 změna: 11.12.13 15:42

Dobrý den, potřebuji poradit od někoho kdo se vyzná v silikonových tmelech a nejlépe v karoserii Octavie combi první generace. Před několika měsíci jsem zjistil že mi zatéká do auta přes střechu a teče mi to po stropnici která začala chytat plíseň. Tak jsem zjišťoval až jsem našel kde to teče. A bylo to v tom žlábku kde je usazena střecha neboli kde odtíká voda.

Děkuji za pomoc Všem.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: moto®
Datum: 10.12.13 11:04
avatar

V autodolńcích prodávají různé tmely pro tato použití. Obyčejně hodně drahé. Můj skromný názor podložený i zkušenostmi je, že bohatě stačí sanitární silikon běžně prodávaný v marketech pro univerzální použití. Prodává se buď v kartuších nebo menších tubách. Pro zatmelení skuliny by bohatě stačila tuba. Nespotřebovaný silkon v kartuších má jistou životnnost a po čase samovolně zatuhne a je na vyhození.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elta*
Datum: 10.12.13 11:19

Ještě jsem zapomněl doplnit že silikon bílý v tom žlábku kde jsou ty šipky byl ale i přesto se tam dostávala voda a teklo do interiéru od kufru až k oknu řidiče no prostě po celé ploše střechy.

Datum: 11.12.13 12:02

pokud nějaký siliko tak neutrální, ostaní způsobují zenutí.

doplněno 11.12.13 12:02:

reznutí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elta*
Datum: 11.12.13 15:42

Tak jsem použil silikon Silco Mastic pružný karosářský tmel a nebyl jsem spokojen byl dneska jak smetana. Možná to bylo tím že bylo při aplikovaní pod 5°C.

Neznáte nějaký silikonový karosářský tmel co používá škodovka na karoserii?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.