Babetta 215 světla

Od: Datum: 08.12.13 13:09 odpovědí: 5 změna: 08.12.13 15:37

Dobrý den. Mám problém s batetou 215. Do ted jsem tam měl halogenou žárovku 6v 15w vepředu a 6v 5w vzadu. Byla tam 2 roky bez jakéhokoli problému a svitila parádně. Když jsem j i tam dával musel jsem si přemtat jednu ze dvou světelných cívek protože byla špatná. Ovšem ted jsem půjčil babetu kamarádoj a on mi ji vrátil že ji někde položil. Tak jsem koukal na škody a všiml jsem si že nesvítí. Tak koukám na žarovku a ona je prasklá tak jsem ji vyměnil za starou obyč žárovku 6v 15w a ona hned prakla. Kde může být problém? předtím nic a najednou to praská a ještě mám doma jednu halogenku do babetty od jiné firmy také 6v 15w a tu když tam dám tak se sotva rozežhne a to bez připojení zádního světla, Proč jedna žárovka svítí výborně druhá schoří hned a třetí se sotva rozežhne je mi záhavou. Poradte prosím někdo co stim mám dělat. Napadlo mě světelný cívky usměrnit a stabilizovat a dobíjet stim baterii která by napájela světla. Co myslíte šlo by to? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.13 13:58

zkontroluj vedení kabelu a proměř to měřákem at výš kolik z té cívky vlastně jde? Pokud jí dával hodně kouř tak možná je na cívce mezizávitový zkrat nebo někde špatný kontakt

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.12.13 14:04

Dříve to dávalo 7v než to položil ale stou novou obyč to mělo skoro 9 a stou novou halogenkou to mělo cca 3v.

Datum: 08.12.13 14:13

řekl bych že je problém někde v kabelech pokud má ta žárovka stejný waty tak by to takovýhle rozdíly mýt nemělo

Datum: 08.12.13 14:16

Na všech je napsáno 6v 15w ovšem když jsem to ted měřil tak ta co hned schořela měla podle mích výpočtů 14.5w a ta co se sotva rozsvítila 33w a na obou je napsáno 15w to je nějákej bordel u vírobce asi.

Od: nu*
Datum: 08.12.13 15:37

položením babety nebudou dávat cívky více proudu ani nemůže být vyšší napětí, bůhví co s tím vyváděl

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.