Nelze nastartovat R19

Od: Datum: 08.12.13 09:40 odpovědí: 4 změna: 08.12.13 19:47

po výměně alternátoru který je dobrý my nejde vubec nastartovat.pouze vrčí podavací čerpadlo a nic víc.motorem to nemá chut ani pootočit

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.13 10:52

Tak ještě nabij baterku a zkontroluj startér.

Ohodnoceno: 0x

Od: rencek*
Datum: 08.12.13 11:15

tu baterku jsem dobil a je to asi 3 dny.ale než se my pokazil alternator a než jsem ho vyměnil tak jsem byl nucen jet pouze na baterku a to asi tak 50km a pak auto za jízdy chcíplo.Tak jsem baterku dobil a auto ještě jelo asi 10km.abych ho dostal domu a nezustal někde na silnici.no a od té doby už ho nemužu nastartovat.jen vrčí to čerpadlo s stim starterem to ani nehne.skrátka vubec nic.

Datum: 08.12.13 11:24

Vždyť to sám píšeš. Řádně nabij baterku a zkus startovat znovu. Patrně baterka je tak slabá, že ani naotočí startérem.

Datum: 08.12.13 19:47
Ten dlouhý červený silný kabel od baterie k altiku a startéru mas zápojeny správně? protože pokud je baterie o.k.nejde +na sstartér a na startér jde od altiku...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.