Jak dát zapalování z pařeza na mz 250?

Od: Datum: 22.11.13 15:50 odpovědí: 3 změna: 24.11.13 20:44

Dobrý den, chci kupovat MZ 250, ale majitel píše že před dobou se někdo vrtal v zapalování které bylo přes baterii. Říká že tam je zapalování z babety 210 a že by to chtělo celé vyměnit buď za originál nebo z pincka. Válí se mi v garáži motor z pařezu a z něj bych to vzít mohl. Jen jsem to v životě nedělal tak bych se chtěl zeptat jestli to může být tím a jestli to vůbec jde a potom taky jestli není nějaký návod na to jak to vyměnit. Zatím jsem si akorát opravoval pionýra ale byly to klasické jednoduché opravy a čištění, ale na zapalování jsem ještě ani nešáhl. Předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: moto®
Datum: 22.11.13 16:02

motor z pařezu prodej a z nějaké rozebrané Mzety sežeň po inzercích originál. Předělávání nedoporučuji protože zcela jistě nebude pasovat kůžel na klikovce, ani osazení v karteru, znamená to tedy pomoc řemeslníka se strojním vybavením a také zkušenost a nakonec to nemusí fungovat. Sám jsem takové předělávky kdysi dělal, tak nejlépe vím, jak jsou pracné.
A navíc, když už bych se do toho jednou pouštěl, dal bych tam zapálko z něčeho modernějšího, než je archaický fechtl.

Ohodnoceno: 4x

Od: watta97*
Datum: 22.11.13 22:06

Já si myslím že by to ani moc dobře nejelo protože pionýr je kladívkovej přerušovač a u báby je elektrickej. Kladívka nejdou tačit tak do vysokejch jako elektrozapalko. přesně jak píše johnyjaweta ten motor prodej a sežen origo zapalování z MZ.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.