Ztp eko dan

Od: Datum: 17.11.13 09:33 odpovědí: 8 změna: 17.11.13 18:47

když jsem kupoval auto pred rokem je tam ztp a neplatil jsem eko dan .A dnes bude kupovat jeden kupec auto a bude platit eko dan nebo ne?.poplatek na podporu sběru a využití autovraků neplacen-průkaz ztp .- potrebujio ryhclou odpoved.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pompoo
Datum: 17.11.13 11:09

tak díky za odpovědi no..

Datum: 17.11.13 11:59
Ne...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.11.13 12:04
Dík nonprotoze je od 1.10 nejaka nova novela ko ze ztp nebude platit

Datum: 17.11.13 14:25

kupoval jsem auto před rokem eko daň uhrazen ztp ve starém velkém techničáku, pak jsem dostal nový ,je tam psáno . Dne 29.8.2011 poplatek na podporu sběru a využití autovraků neplacen-průkaz ztp. Když chci prodat auto teď a bude platit eko daň ten kupující?!

Datum: 17.11.13 16:59

Odpověď nebyla ani rychlá, ani správná.

Ano, nový žadatel o registraci bude poplatek hradit.

Od: zabu
Datum: 17.11.13 18:10

Tato Cyrilova, je správná odpověď.

Datum: 17.11.13 18:11

to je v háji..:/

Od: nu*
Datum: 17.11.13 18:47

špatně položená otázka

kupoval jsem auto , to je informace která je k ničemu, protože ekodaň se neplatí když auto kupuji, ale když se auto registruje

vyčerávajíc odpověd je v paragrafu 37e) zákona o odpapech

ani mluvčí MZP v tom nemá jasno, protože v televizi tvrdil že bez ohledu na dřívějčí počet majitelů se ekodaň platí

rozhodující je počet registarcí po 1.1.2009, případné osvobození-neosvobození někoho a navíc kdy bylo auto odhlášeno na nového vlastníka

i po nabytí účinnosti novely zákona o odpadech po 1.10.2013 zákon nadále vytváří nerovnost občanů před zákonem a jsou případy kdy ekodaň zapacena nebude, a to je proto že s novelou přišel nějaký osvícený poslanec, který nechápe další souvislosti a nezná legislativu vztahující se k registracui vozidel

MZP slibuje další novelu

Stačá tam napsat jednu větum, a to že při každé další registraci správní orgán posuzuje zda se na žadatele vzahuje povinnsot platit ekodaň a to až do momentu než bude u daného vozidla ZAPLACENA

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.