Kamionova doprava - jak získat zakázky?

Od: Datum: 12.11.13 10:45 odpovědí: 3 změna: 01.01.14 11:43

Zdravim Vas pratele,mel bych dotaz.Rad bych zacal se svou vlastni autodopravou,doposud jsem jezdil pro firmy.Nyni je cas kdy bych chtel zkusit zalozit tu svou mensi,zacatky budou tezke,ale rad bych to zkusil.Jde mi o to jak firmy ziskavaji zakazky?Nedavno jsem zaskakoval u jednoho soukromnika a ten mel na pocitaci nejaky program nebo nevim jestli to byl nejaky server kde byla videt jakoby mapa EU a na ni ruzne ikonky na kter kdyz klikl tak se mu ukzala zakazka s popisem zbozi,vahou atd. klikl a hned volal ridicum,ketri byly pobliz a jely pro zbozi?Co je to za program nebo servr vite nekdo?Za chyby v pravopise se omlouvam

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dexx®
Datum: 12.11.13 12:14

Nevím jestli je na to samostatnej program, ale většinou jsou napojený na nějakou spediční firmu, která bere objednávky a dál je předává.

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 12.11.13 13:17

Trochu se podivuji, že jsi jezdil pro firmy a nevíš, jak si zakázky zajišťují. Buď budeš obíhat firmy, nabízet se, nebo se zapojíš do nějaké organizace, využívat vytěžovací střediska, burza nákladů (vyhledat..). Vlastní web, zaregistrovat se, známosti s disponenty. Na co se zaměřit, doma, ven, ale těch vlků je.

Od: trnula
Datum: 01.01.14 11:43

Dobrý den!Manželka mého velice dobrého kamaráde je veli úspěšnou speditérkou.Dám vám číslo na toho kamaráda a jistě se domluvíte.Je to pan Karásek 731 717 136.Jmenuji se Petr Máca.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.