Má tohle vliv na chování auta?

Od: Datum: 10.11.13 13:30 odpovědí: 13 změna: 11.11.13 23:15

Zdravím chci se zeptat když je výfuk dělán tímto stylem

http://www.zahradka.eu/koncovkavyfuku/1330-Duplex-v%C3%BDfuk-Jacky-nerez-koncovky-4x80mm

může to s autem něco dělat? Spotřeba? Výkon? Nebo nějaké divné chování? Protože většina splodit půjde tím vlevo a hlavne na pravé straně je dost dlouhé vedení oproti vlevo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: frankielee
Datum: 10.11.13 14:34

Pravděpodobně se zvýší akorát hlučnost, závislost výkonu a spotřeby na výfukovém potrubí bývá u čtyřtaktu minimální.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.13 14:49

radši kup lepší kotouče nebo třeba zimní gumy . Jediný v čem ti to pomůže je to že tě zastavý pokaždý když projedeš kolem chráničů a pomahačů.

Od: frankenstein
Datum: 10.11.13 15:14

jestli chceš výfukem zvýšit výkon tak musíš dát laděněj od začátku až dokonce, svody laděný a větší průměr potrubí.

Datum: 10.11.13 15:16

Ne chci to jen kvůli designu, protože moje auta nemá výfuk vidět ale práve nevím co udělá tak dlouhé vedení z druhého vývodu výfuku.

Od: dcsport
Datum: 10.11.13 15:50

pokud budou mit oba konce, které půjdou k sobě napasovat stejný průměr, tak je to v pořádku

Datum: 10.11.13 16:16

Takže to, že levý vývod bude oproti pravému vývodu o dost katší čili tam půjde většina splodit vadit nebude? A že bude celkově to vedení o něco delší.

Od: we
Datum: 10.11.13 17:13

předpokládám, že toto provedení máš v úmyslu si koupit...první co bych se prodávajícího zeptal... zda má schválení...homologační značku či typový list výrobce

Datum: 10.11.13 17:31

Ne mám v plánu to vyrobit .. přesně na tent ostyl jak jsem poslal link v prnvím příspěvku.

Od: k2
Datum: 10.11.13 17:39

Jste doufam smiren s tim, ze na STK to neprojde ani nahodou a PCR Vam to (pokud si vsimne) pri bezne kontrole taky asi nepochvali.

Datum: 10.11.13 18:18

Prosil bych ještě důvody ať vím.

Datum: 10.11.13 18:20

protože to NEBUDE homologováno?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.11.13 23:15

No, přijde mi trošku přehnané investovat pět litrů do výfuku, který pravděpodobně nemá ani homologaci.

Ultramegakrutopřísný sound motoru lze docílit i za pár kaček, nedávno jsem viděl jeden pěkný návod na netu - a pravda, zaujal mě až k slzám - doslova jsem řval smíchy. Ovšem originalitu těm klukům polskejm nelze upřít...

http://www.navratdoreality.cz/index.php?p=view&id=18133

Datum: 10.11.13 22:47

Ahoj. Tak, když to chceš jen na parádu, tak nějak moc neřeš funkci toho udělátka. Ale na parádu se to dá pořídit podstatně levněji. Viděl jsem už několik provedení jen s dvouvývodovými koncovkami v chromu a při pohledu ve stoje za autem v tom nebyl rozdíl. A kdo řeší to, co si myslí ten řidič, co jede za tebou? Ale jo, jsou určitě tací.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.