Máte někdo ověřený slušný autobazar?

Od: Datum: 10.11.13 13:02 odpovědí: 15 změna: 11.11.13 20:02

Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo z Vás zkušenosti s koupením auta z bazaru, a byl spokojený vystupovaním onoho bazaru, že nehrál křivou hru ( stočený tachometr, bourané apod. ) Chtěl bych si koupit svoje první auto. Shruba do 50ti tisíc. Něco jako Škoda Octavie, VW Bora či Passat nebo Seat Ibiza, Leon. Rok výroby od 99 a nalítáno max 170 tisíc. Na autobazar AAA se ani neptám, ačkoliv někteří jedinci tvrdí, že byli s tímto bazarem spokojeni. Autobazar AAA je asi jedinný co znám. Tak se ptám Vás, jestli máte nějaký co by jste mohli doporučit? Děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mike32*
Datum: 10.11.13 13:06

http://www.stepanekauto.cz/ - Doporučuji ŠTĚPÁNEK AUTO ... koupil jsem tam již tři auta a nikdy žádný problém ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.11.13 13:17

hm, a zajímají tě bazary po celý republice nebo jak? !?V ceně o které píšeš už žádnou kvalitní nabídku nehledej. Děda kupoval někde v Kralupech, byli solidní, auto za 150 žeprý nebouraný a stejně se nakonec objevila výměna předního světlometu a nárazníku, ale zřejmě to byl jen městský ťukanec a takhle dnes prodává kde kdo. Podívej auta se prodávají okolo 150 - 200 tisíc v dobrým až výborným stavu ty jsi na cenové úrovni jedné čtvrtiny až třetiny a tomu bude odpovídat myslím i nabídka. Sám bych hledal vozidlo po roce v. 2000 až 02.

doplněno 10.11.13 14:45:

kvalita ale je spíše přímo uměrná ceně, tedy obvykle to tak je.

Datum: 10.11.13 13:24

Určitě po celé republice ;). Pro kvalitu zajedu kdekoliv

Od: mike32*
Datum: 10.11.13 14:43

Nebo spíše kamkoliv ...

Datum: 10.11.13 16:45

Zápory koupě auta v autobazarech: -vyšší cena,neznámá historie provozu,horší nebo téměř nemožná případná reklamace atd.

Klady koupě auta v autobazaru: -široký výběr.

Proto bych preferoval koupi auta jen od přímého vlastníka,kde mám jistotu,že mi o autě řekne podrobnosti,nechá mi ho vyzkoušet a při dobře napsané kupní smlouvě se nemusím bát ani komplikací při případné reklamaci.

Datum: 10.11.13 16:46

mno ale takových bude jako šafránu.

Od: rnk*
Datum: 10.11.13 16:57

V USA je prodejce ojetých vozů synonymem pro lháře.,

U nás je to naprosto stejné. Stojíte před autem a on vám tvrdí, že je nebourané, otevřete kapoku a zkroucené nosníky. Prý teď zrovna není nabourané... atd. atd.

Od: nu*
Datum: 10.11.13 18:27

www.autohus.de

Od: frostik
Datum: 10.11.13 18:37

když auto tak ne s bazaru ,spíš po někom slušném co se k autu choval dobře a udržoval.

Od: buss®
Datum: 10.11.13 18:45

Je to fuk, nikde není jistota, že prodejce něco nezamlčí. Poikud to není člověk, co po čase obměňuje park, tak dobře ví, proč prodává. Prostě náklady stoupají a tak s ním pryč.

Od: kuba1993
Datum: 10.11.13 19:29

Ahoj slušný bazar je auto ESA v Praze. Mám z tama auto já Škoda octavia 4x4 1.9TDI , bratranec taky oktávku ale 4x4 soused taky a je to všechno ok. Ani na jednom nebyly přetočené kilometry a jsou v dobrém stavu. Moje je dovezená z Francie a jsem maximálně spokojen. Neříkám, že je to nejlepší autobazar ,ale podle mě je to solidní firma.

Od: kuba1993
Datum: 10.11.13 19:31

Datum: 10.11.13 19:34

To je asi vtip, že?

Od: nu*
Datum: 10.11.13 20:59

autoesa mělo dávno zkrachovat, prodávala se tam auta pořízená v zahraničí bez DPH a v čr DPH také nidko nezaplatil, ale lidé mají krátku paměť, stačí si vygooglit kauzu globar car, není to tak dlouho

Od: jakanas
Datum: 11.11.13 20:02

Takový neexistuje. Doporučuji koupit přímo od majitele auta, ale né žádnýho překupníka který má padesát inzerátů na všech inzertních serverech. Ale od opravdového majitele. Takoví jednají na rovinu a přistoupí na rozumnou kupní smlouvu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.