Naprasklé čelní sklo - pojišťovna hradí?

Od: Datum: 09.11.13 16:40 odpovědí: 10 změna: 09.11.13 19:35

Dobrý den,

naprasklo mi uprostřed nahoře čelní sklo na autě. Chtěl bych se poradit, zda nemá někdo zkušenost jak to nechat co nejlevněji vyměnit? Jde to ještě nějak udělat přes pojišťovnu? Nemám ho nyní pojištěné :(

Slyšel jsem také někdě v reklamně, že nějaké servisy mění sklo zadarmo, nevíte jak to chodí?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.11.13 16:42

Víme, zajedete do servisu a tam Vám poškozené sklo za úplatu vymění. Zdarma jedině podvodem.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.11.13 17:03

Dnes přece spoustu pojišťoven nabízí připojištění čelního (některé i ostatních) skla. Pokud vím, tak to stojí cca 500 Kč ročně, což se mi vzhledem k tomu, že prakticky každý rok měním sklo, vyplatí.

Vy jste volil cestu jinou - ušetřil jste pětikilo za připojištění. Ovšem nyní si zacvakáte čelní sklo ze svého.

Ohodnoceno: 1x

Od: zdenekk
Datum: 09.11.13 17:09

to na co se tu ptáte, tak se to samozřejmě nechá udělat přes pojišťovnu, pokud ho ještě nemáte pojištěný. Akorát se tomu říká pojistný podvod :)

Od: olaf71*
Datum: 09.11.13 17:18

tak to asi hodně najezdíš. mě se to za cca. 25 let nestalo při průměrném nájezdu km. teď bych ho potřeboval vyměnit,ale jen proto, že je degradované, tak by do něj stačilo praštit.

Datum: 09.11.13 17:27

Ty jsi snad spadl na hlavu?Kdo Ti dnes dá něco zadarmo,vždyť zadarmo ani kuře nehrabe!

Pokud to chceš relativně zadarmo,tak musíš mít budto havarko nebo připojištění skel k PR,nebo sehnat ... kdo si to neme na triko ze svého pojištění s tím,že on zavinil se svým vozem poškození!

PS mne roční připojištění (u ČSOB) na výši 5000kč stojí ročně 500kč.Po letošní bouračce mne to stálo jen 329kč.Přijeli,vyměnili,SÚ nepočítali díky smlouvě s poj. jen co bylo přes .

doplněno 09.11.13 17:30:

To Olaf-náhoda je blbec! Mně takto rozbil sklo kamínek od kol kamionu po mém nájezdu zhruba asi 30 tisíckm.Ale tenkrát šlo zalepit,stálo to asi 600kč,ještě mám schovaný certifikát pro policii a ne technickou!Auto neexistuje.

Od: iskiii*
Datum: 09.11.13 18:57

přes pojištovnu to budete těžko řešit když nemáte sklo pojištěný

Datum: 09.11.13 19:00

nejlepší je sehnat kamaráda se služebním autem a domluvit se

Datum: 09.11.13 19:14
Všechno jde když se chce...Češi malo utraci- sup uměle snížíme hodnotu koruny...prdet na to ze bude zase akorát vše dražší...no a stejně tak to jde i s nepojistenym čelním sklem...za rok 2011 byly všechny pojišťovny na trhu pojištění při objemu cca. 20 miliard kacek v plusu těsně pod deset miliard...myslím ze to mluví za vše...

Od: buss®
Datum: 09.11.13 19:27

Některé servisy ano, a dokonce to vyřídí s pojišťovnou ... Jinak lze využí pojistných podmínek, ale je třeba is je napřed přečíst.

Datum: 09.11.13 19:35

Vy snad provozujete servis, který pracuje zdarma? Jak to funguje? Které pojistné podmínky myslíte?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.