Vykradené auto - jak s pojišťovnou?

Od: Datum: 08.11.13 20:04 odpovědí: 10 změna: 12.11.13 22:29

lidi, mám fiata z r 2009, parkovala jsem na parkovišti pod barákem, pod lampou, mezi dalšími auty. dneska rozbité okno u spolujezdce, vyrvané radio, bordel. policie zdokumentovala, sepsala, nafotila. poradíte co s pojišťovnou? co mám udělat, abych něco nepokazila?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.11.13 20:28

Volat na pojišťovnu a chtít likvidátora ..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.11.13 20:42

Zalezi zda mate v pojištění zahrnuto krádež vloupáním do vozidla. Pokud mate k vozidlu uzavřené pouze povinné ručení tak na to se to nevztahuje.

Ohodnoceno: 2x

Od: mike32*
Datum: 08.11.13 21:28

Poprvé když mi vykradli auto jsem podstoupil to co píšete VY - zavolání policie, focení, dokumentace, vyřizování, běhání ... po druhé a po třetí už jsem nikho nevolal, protože jsem již věděl, že se to vůbec nevyplatí ...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.11.13 22:04

Ahoj. Bez pojištění na vykrádačku, mám podobnou zkušenost. Volat policajty byla už tenkrát stráta času. Bylo štěstí, že tu stodvácu dovedl ten blb otevřít bez rozbíjení oken. Kdyby tušil, co v tom autě všechno bylo a co nečmajzl, asi by mu jeblo. Ukrad taštičku s bryndákem, dětskýma rajtkama, punčocháčema a cestovní šitíčko. Od tý doby, už v autě nenechávám ani sebe. Teda, kdo by mě chtěl?

Datum: 08.11.13 22:25

Když se mi stalo totéž, čekal jsem na policajty asi 3 hodiny. Nic se nevyřešilo, viník nebyl dopaden a pojistka byla se spoluúčastí, takže dnes bych se na to vykašlal.

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 08.11.13 22:55

No ale to je třeba vědět , zda je to na toto pojištěnéé. Pak je to jednoduché, prostě pojišťovně oznámit. Při výslechu se připojit s náhradou škody k tr. řízení.

Od: iskiii*
Datum: 09.11.13 19:10

taky mi vykradli auto policajti nic nevyřešily jen mě zdržovali

Datum: 09.11.13 19:23
Myslím si ze vcelku dobře zabírá preventivně dat na boční skla něco ve smyslu"...jsem HIV pozitivní- interiér je infikovan,pokud chceš virus sdílet se mnou,vloupej se dovnitr..." to je asi jediný co na tu bandu vyfetovanou platí... i vyfetovany zlodejicek moc dobře ví co je AIDS za svinstvo...na rozdíl do srandovani s " patrajici" PČR...

Datum: 09.11.13 23:10

Ahoj Iskiii. Nám se teda nestalo, aby nám auto vykradli policajti. Sice tam byli chlapi, kteří nic nevyřešili, ale zdržovali mě taky. Promiň, ale nešlo odolat.

Od: danecekdan*
Datum: 12.11.13 22:29

Myslím, že by stačilo jen to, pokud máte auto pojištěné proti vandalismu. Pojišťovna zaplatí aspoň to sklo a pokud máte šikovného mechanika, který bude jednat s pojišťovnou sám a navýší cenu práce, budete mít zaplacené i to rádio...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.