Pokuta za rychlou jízdu ve firemním autě

Od: Datum: 07.11.13 10:17 odpovědí: 12 změna: 10.11.13 09:50

Zdravím,chytli mě policajti za rychlou jízdu,dostal jsem pokutu,zaplatil ji převodem.Jel jsem firemním autem na kterým nic nenašli.Zajímalo by mě,dozví se to ve firmě?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: radil*
Datum: 07.11.13 10:23

Předpokládám z dotazu, že jsi dostal složenku, protože jsi neměl peníze a tu pak zaplatil následně převodem...

V tom případě se to nemají jak dozvědět. Myslím, že i upomínka při nezaplacení by přišla tobě, nikoli majiteli vozidla.

Ohodnoceno: 0x

Od: speedy
Datum: 07.11.13 10:26

Přesně tak,peníze byly převedený z osobního účtu.Myslel jsem spíš jestli do frimy nepřijde nějaká informace že bylo auto kontrolovaný a řidič to pálil víc než je zdrávo,snažím se zachovat si pověst a tohle by se úplně nehodilo:) Díky:)

Od: radil*
Datum: 07.11.13 10:29

Určitě ne, nikdo se nebude zabývat majitelem auta, když byl pokutován jeho řidič a pokutu zaplatil.

Datum: 10.11.13 09:36
Třeba u skansky je to postavený tak že v autě maj gps a při překročení 150 km h dostane dotyčný pokutu...
Ale to asi neni váš příklad...

Od: buss®
Datum: 07.11.13 11:24

ne

Datum: 07.11.13 13:00

Ty můj kvítku medový, to se nikdo nedoví...*:D*

Ale pokud chcete mít ve firmě dopravdu dobrou pověst, měl byste být skutečně slušňákem a ne si na něj jen hrát. Nebýt pokrytec.

Tentokrát to náhodou vyšlo, ale bacha příště. Kdybyste při té rychlé jízdě třeba někoho smetl, už by to tak jednoduché nebylo a provalilo by se to.

Tak pozor na to. Jaga.

Datum: 07.11.13 14:28
No kolegině :)
Každý má narok na něakej vystřelek a bejt v tydle době slušňak se už nevyplácí...
Né vždycky bohužel člověk narazí na někoho kdo je normální...a jedná na rovinu

Od: buss®
Datum: 07.11.13 14:40

Kdyby... ptá se na pokutu tak nestrašit.

Od: nu*
Datum: 07.11.13 16:24

Pošlou oznámení na úřad a dostanete nějaký ten trestný bodík

Od: speedy
Datum: 09.11.13 17:59

No o tom by mi řekli rovnou ne?O body mi nejde,mám zatím všechny:) Bylo to vcelku štěstí protože to bylo na D1,když jsem strávil nejdřív v koloně v Praze a pak v těch uzavírkách 4h a nebyl ani v půlce tak jsem to pak metl na tej osmdesátce a naměřili mi jen 102 takže jsem to měl za litr,ale myslím že to chvílema bylo výrazně horší.Za to se body neberou ne?Nebo by mi to snad řekli,byli docela v pohodě...

Datum: 09.11.13 18:24

Berou

Datum: 10.11.13 09:50

Body se neberou,body se přidělují.A až jich nasbíráš 12,přijdeš o noty.To ale jistě víš.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.