Problem s kamerou v aute

Od: Datum: 05.11.13 16:51 odpovědí: 9 změna: 06.11.13 17:27

Prosil bych o radu.V aute napajim antialarm a navigaci.Vse v poradku,ale koupil jsem si kameru do auta,zapojil ji a problem!Stanice na originalnim autoradiu se zacali na D1 ztracet,ve meste jsou rusene a jeste k tomu po zapnuti kamery navigace nabiha o dost delsi dobu.Je mozne,aby kamera v aute dokazala udelat takove psi kusy?Dekuji za kazdou odpoved a radu.PS-kamera rozhodi radio i pri nahravani na baterii bez napajeni.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.13 16:56

Divné. Zkusil bych ji vyzkoušet v jiném vozdle - přátelé, rodina. Jak máte vyřešeno napájení? Pokud je to všechno napájeno z jednoho bodu, nedochází vám k úbytku napětí vlivem průřezu vodičů?

Ohodnoceno: 0x

Od: radim39
Datum: 05.11.13 17:05

vse je napajeno ze zapalovace,ale to ruseni probiha i pri nataceni na baterii.

Od: rnk*
Datum: 05.11.13 17:08

Co je to za typ te kamery?

Datum: 05.11.13 17:17

mkf cam 3

Datum: 05.11.13 18:42
Použijte jiný napájecí zdroj.

Datum: 05.11.13 18:47

Vždyť píše, že to ruší i při chodu na baterii.

Datum: 05.11.13 18:53

Asi to vyresim koupi jine kamery-snad budu mit stesti na prodavajiciho,ktery po zlozeni zalohy mi kameru na vyzkouseni na minutu pujci.

Datum: 05.11.13 18:56

Stejne vam hosi dekuji za ochotu mi pomoct,ale kameru v aute mit chci.Neni to zadna frajerina,ale v nekterych situacich pro pojistovnu nebo pro cobru11 je to vec,ktera vam muze pomoct.Hezky vecer vsem,Radim.

Datum: 06.11.13 17:27

Já bych vznesl dotaz na prodejce kamery ohledně tohoto problému.

Moje kamera je napájena dokonce z rádia (napojeno po otočení klíčku) a není rušeno nic, takže je to určitě vadou kamery, nebo její nevhodnou frekfencí...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.