Otevření motocyklu - jak zapsat do TP

Od: Datum: 03.11.13 01:32 odpovědí: 2 změna: 03.11.13 21:21

Dobrý den,

chci se jen zeptat. Mám řidičák na neomezenou a chtěl jsem otevřít moje Suzuki GSR 600 z 25kW na 72kW. Mám tu motorku už 3 roky, ale až teď při otevření jsem si uvědomil, že nejspíš seškrcená vůbec nebyla. Ovšem teď na to mam již řidičák, ale nemám správný údaj v TP, což by mohla pojišťovna při nějaké nehodě brát jako pojistný podvod. Chci se proto zeptat, zda jde nějak napsat do TP otevření motocyklu i když by tam žádný zákrok nebyl dělán. Zda ano, kolik by to stálo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: moto®
Datum: 03.11.13 12:14
avatar

Za zvědavosti by mne zajimalo, z čeho to otevření sestávalo? Jezdit leta na motorce která má 72kW a myslet si, že je škrcená na cca třetinu je také zvláštní.

Jinak dle mého skromného názoru se domnívám, že změna výkonu v TP, tedy změna specifikace uváděné v homologaci bude obtížně schůdná.

Myslím také, pokud by ev. došlo k nehodě, pojišťovna nepůjde tak do hloubhky, aby měřila skutečný výkon motorky, zvláště když již máte řidičák i na velké výkony. To by muselo být snad na udání nějakého informovaného hnidopicha.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.11.13 21:21

To vůbec neřeš tak to má každá druhá.Stejně ju budeš chtít za chvíli prodat a koupit litr.Ale stejně divné že jsto nepoznal

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.