Půjčení vozu na natáčení

Od: Datum: 11.01.14 14:01 odpovědí: 10 změna: 13.01.14 19:50

chěli by jsme s kamarády natáčet internetový pořad (recenze) o autech. Většina showroomu má vozy na půjčení ne? Co potřebujete na půjčení krom občanky a řidičáku? Kolik za to chtějí? Smí se to, půjčit si auto a natáčet s ním?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jezevecmoudry
Datum: 11.01.14 15:48

Tak předně musíš najít dostatečně velký a bohatý autosalon, prodejce, co prodává dvě auta týdně ti nic nepůjčí. Pak je pro toho, kdo ti bude auta poučet rozhodující následující :

1. Co mi to přinese?

2. Jakou má tvůj web návštěvnost? - tu bude chtít asi nějak doložit, pokud na něj chodí dvacet lidí denně, ani to nezkoušej

3. Jakou mi nabídneš další možnost reklamy?

4. Jaké máš zkušenosti s točením takových recenzí?

A bude si to důsledně hlídat. Nepočítej moc s tím, že ti půjčí auto na to, abys v něm týden lovil holky a pak ho vyměnil za jiný. Ale můžu jen říct, že za takovýmto účelem je lepší oslovit nějakej velkej autobazar, než prodejce nových aut.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prastre
Datum: 11.01.14 16:11

auto by jsme si půjčily maximálně na několik hodin a potom zase vrátily ne na den nebo na týden na ježdění .. každopádně ta rada s autobazarem není špatná

Od: jezevecmoudry
Datum: 11.01.14 16:37

Tak to je taky na ho****, protože za pár hodin o tom autu nzjistíš dost informací na to, abys udělal objektivní reportáž. Jestli to má mít nějakou úroveň, potřebuješ scénář, potřebuješ si natočit exteriéry, průjezdy atd... Pořebuješ to projet ve městě, po státovkách, po vesničkách, po dálnici. To za jeden den prostě kvalitně neuděláš! S touhle myšlenkou tam asi taky nechoď. Ideální dobá zápůjčky je tak 2 - 3 dny...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prastre
Datum: 11.01.14 18:47

Jsme z Brna takže je tu vše víše jmenované jak dálnice,město,vesnice,okresky. Jinak jeden z kamarádů (je již starší) jezdil závody rally věřím že by dokázal dát obejktivní reportáž .. hodně věcí se dá o autě nastudovat na internetu a potom se na ně zaměřit v provozu ... za pár hodin ježdění poznáte klady a zápory auta .. co se týče motoru,převodovky, jízdního profilu to zjístíte za pár minut, exterier, interiér od pohledu - výbavu odzkoušíte také za chvíly ... za 1 den se dá auto bez problému otestovat ..

Od: jdukolem
Datum: 11.01.14 18:42

Vy si holky troufáte !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: prastre
Datum: 11.01.14 18:47

nejsme holky, děvče.

Od: jdukolem
Datum: 11.01.14 20:24

půjčily,vrátily ,mě neoklamete !

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hujer123*
Datum: 12.01.14 21:01

Kdybych ti měl půjčit auto na nějakou recenzi jako majitel autosalonu na danou značku, určitě bych chtěl, aby recenze vyzněla kladně. V opačném případě bych tě ze showroomu hnal. Potomk je ale otázkou, zda má taková recenze nějaký smysl?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.14 19:50

tak nepiš v ženském rodě chlapáku :D

Ohodnoceno: 1x
 
Od: edge®
Datum: 13.01.14 19:33

To už raději se zeptej někde na internetu samotných majitelů různých vozů jeslti by ti ho pujčili za určitej obnos nebo jinej benefit než autosalon... Například různý fóra kde se majitelé svýma autama "chlubí", nebo se spojit s nějakým autobazarem, kde prodávají i málojeté často třeba pouze jednoleté auta. Ty ti možná dokáží pujčit auto ma objektivní test a bude stačit třeba i reklama s méně návštěvníky. Logo onoho prodejce trvale někde na videu, vyslovit na závěr poděkování od koho vůz je pujčený a tak dále.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.