Spojování auta a přívěsů BE (B +E)

Od: Datum: 23.10.13 11:02 odpovědí: 2 změna: 07.11.13 21:59

Dobrý den,

hledám na internetu nějaké obrázkové letáky či prospekty na tuto tématiku. Vím, že Milancukrar tu dával nějaké odkazy, ale momentálně nejsou funkční. Kdyby někdo věděl nebo je měl, mohu o ně poprosit? Rád bych to měl jako obrázky na očích. Nyní mám stále jen psanou formu.

pro upřesnění. Bylo tam auto s přívěsem a pod tím popisky váhy, délky,... verze tuším bržděný a nebržděný,atd...

Předem díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.11.13 17:20

stránky jsou opravdu již nefunkční z důvodu, že pracovnice odešla do důchodu.

Obrázkový návod sice ještě mám, ale poslední dobou mám osobně problém uvěřit co lze řídit za soupravu..

Zkuste se v tom vyznat..

http://www.osbid.cz/2013/11/j…ak-je-to-s-privesnymi-voziky/

http://www.novinky.cz/finance…sic-a-zakazali-mu-rizeni.html

bývalou tabulku mám schovanou ve Wordu, ale nevím jak jí sem umístit..

doplněno 08.11.13 09:02:

Luke, děkuji za nápovědu, ale se mnou to není tak lehké. Kolega mne již taky ve vnitřní poště poslal návod, po víkendu to zkusím nějak udělat. (asi se staví synek) , páč jsem to nikdy nedělal.

Ona to není klasická tabulka, ale text s obrázky na několik stránek..

něco s tím po neděli udělám.

Všem přeji krásný víkend

Ohodnoceno: 2x

Od: luke237
Datum: 07.11.13 21:59
Ad tabulka ve Wordu: udelat screenshot (Alt+PrtScr) nebo prevezt do PDF a umistit nekde na Internet ke stazeni (leteckaposta.cz apod.)
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.