Chiptuning 1,9 tdi 77 kw

Od: Datum: 22.10.13 17:18 odpovědí: 9 změna: 19.12.13 16:09

lidi chci se zeptat jestli má někdo zkušenosti ze zvýšením výkonu u octávie 2 1,9 tdi 77 kw 2010 chtěl by jsem tomu hodit chip od Power Tec z Kladna na 105kw / 380 nm píšou že maji testovaný tyto upravy co nabízí tak práve se chci zeptat jestli to poškodí motor a spojku nebo ne? máte nekdo zkušenosti s jakýmkoli navýšení tohoto motoru?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.10.13 17:42

chiptuning na dislaka , se dela denne xy , prefiknou ti program v ridici jednotce /casovani paliva atd.../ spekulace jsou jen , ze driv odejde turbo , ale jsou to jen spekulace. Podle me pokud nejezdis se studenym motorem naplno a dochlazujes turbo tak by se nic stat nemelo.

Ohodnoceno: 0x

Od: stihl
Datum: 22.10.13 17:37

mas novou spojku a dvouhmotu? pokud ne cekej potize. myslim si,ze pri takove uprave by to chtelo mit vporadku i vstrikovace,tandem atd. TZn pretesnit oboji a minimalne nechat vycistit trysky

Od: octavia*
Datum: 22.10.13 18:25

spojka a dvoumta je nová, co se týká tam toho auto má najeto necelejch 100 000

Datum: 22.10.13 18:30

odpovím ti z praxe na kladně sem byl se svým tdi 81KW dal sem maximal a supr auto ožilo a jezdí se stím ted uplně jinak sem spokojen

a ted k tomu tvýmu motoru mám kamaráda co tam jel hned druhej den po mě ma ten motor co máš ty taky dal maximal a taky supr jízda měl sem možnost se stim o výkendu povozit má 09ku a taky to jede moc pěkně ničeho se neboj nic ti to nezničí a pokud s tim nebudeš nák jančit-sprinty atd tak budeš jen jezdit a jezdit

jinak pokud máš face a staneš se fanouškem maj 50procentní slevy

Datum: 22.10.13 18:35

o slevách vým ale zrovna sem byl v zahraničí když vylosovali muj motor, a le každou chvilku maji akce 30% což je taky supr za 3500 uprava, jen se zeptám dali ti nejaký potvrzení kolik to má kw? nebo to je za přípaltek měření?

Datum: 22.10.13 18:39

já na brzdě nebyl chtěj za to litr navíc dostal sem certifikát o provedeném čipu zálohové cd s původním softem a jakýsi graf stálo mi to 3200 kč

Datum: 23.10.13 18:07

Aha takže dostanu puvodní software ŘJ na CD kterej by mě tam v případě poruch nahrály zpět?

Od: ppitrs
Datum: 19.12.13 10:54

prosím tě jak se jmenuje ta firma kde si to nechal čipovat.pošli mi prosím kontakt předem děkuji

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.