Bouchani predni napravy

Od: Datum: 13.10.13 22:01 odpovědí: 5 změna: 14.10.13 18:22

chci menit cepy ale nevim jaky bud rizeni nebo na ramene problem je ten ze pri jizde je sliset neco spod napravy bouchani neceho do volantu se to neprenasi neim muzete mi v tom poradit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.13 22:06

Těžko pokud neznáme auto.

Jinak si vyheveruj jednu stranu auta, jako kdyby jsi měnil kolo a kolo chytni na vodorovno oběma rukama a viklej. Pak na svislo a viklej. Měla by se ta vůle projevit.

Ohodnoceno: 0x

Od: jdodo
Datum: 13.10.13 22:17

jaka vule je pro urcity cep diky

Datum: 14.10.13 12:10
vodorovne - rizeni poznas to i skubanim volantu , svisle - svislak . Muze to byt i stabilizacka ,kosti nebo jak se tomu rika a taky silentbloky . Chce to zvednout vzit paku a zkontrolovat vse na podvozku nekdy boucha i to co je opticky v poradku

Datum: 14.10.13 12:14

Nejrozumnější je zajet si na STKáčko a na jejich zařízení si nechat zjistit,kde "zaryta sabaka". U nás to stojí asi 300 a NENÍ TO TECHNICKÁ! Je to jejich výdělačná činnost mimo technickou kontrolu.

Od: olaf71*
Datum: 14.10.13 18:22

také mi něco bouchalo na předku. vyměnil jsem všechno ( tlumiče,uložení tlumičů, čepy, kosti, silentbloky ramen) jen silentbloky uložení stabilizační tyče jsem nedělal, i když jsem je koupil,ale byl by to neskutečnej záděr. nic z toho se dříve neměnilo. no a je po bouchání za 5 a půl tácu. použité díly Meyle,Febi Bilstein,Kayaba,Ford

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.