Přendání LPG do jiného auta

Od: Datum: 02.10.13 10:00 odpovědí: 7 změna: 03.10.13 12:37

ahoj mám feldu v plynu a chci se zeptat když si koupim jiné auto dá se ten plyn přendat? Pochopitelně vím že by se třeba musela něco dokoupit felda je jednoduché auto takže tam toho tolik být nemusí jako u novejšího ale abych nemusel dávat tolik jako za novej plyn dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 02.10.13 11:47

otázka je pro subjekt ktzerý má optrávnění k zástavbám zařízení na LPG? budete asi potřebovat novou nádrř revize jsou platné 10 let a ta co kupujete bude propadlá

Ohodnoceno: 0x

Od: zabu
Datum: 02.10.13 20:18

Pokud je to felda s karburátorem(neznám auta), tak pozor na to, že směšovač má taky číslo a to musí souhlasit s osvědčením, které taky musíte mít.

Datum: 02.10.13 21:00

Všechno jde

Datum: 02.10.13 21:31

No to by mě zajímalo jak. Zrovna to teď řeší kolega v práci. Dovezl si auto, už to má na papírech, komplet přihlášený, ale má v tom plyn, zatím načerno. To že si bude muset koupit, už kvůli vlastnímu klidu novou nádrž, s tím počítá, ale narazil právě na ten směšovač, na který nemá papír. Ten původní, majitel dávno ztratil.

Od: jarda3*
Datum: 02.10.13 21:38

Tak da smesovac novej, to snad tolik nestoji...

Datum: 03.10.13 07:49

Nezlob se, ale tak chytrej jsem taky. Já myslel, že takjan má nějaký lepší návod.

Datum: 03.10.13 12:37

Prostě jsme ho namontovali, domluvili se s chlapíkem, který to dělal na původním autě, ten napsal novou revizi a bylo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.