Jak vrátit koupené auto - špatný stav

Od: Datum: 26.09.13 15:50 odpovědí: 5 změna: 26.09.13 17:23

Dobrý den, předevčírem jsem koupil auto seat ibiza rok 1994 přes neznámeho majtele, podepsal jsem kupní smlouvu, na které je napsáno, že jsem byl se stavem auta dukládně seznámen, jenže prohlídka vozu byla pozdě večer, tudíš byla tma, takže jsem viděl jen auto kolem dokola, ale ze spodu vubec, jedu na druhý den na stk a tam mi řeknou, že auto je zespodu uplně prohnité, karosere, čepy, že stk to rozhodně neprojde. takže ted nevím co s tím, zjistil jsem ale, že ve velkém techničáku není zapsán ten kdo mi to prodával,ale uplně někdo jiný a je napsaný i na kupní smlouvě, jestli s tím se dá něco dělat, aby mi to nějak vrátil. Pojistku to ještě má, porad tě prosím co mužu dělat, děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 26.09.13 16:05

našetřit na opravu, vyměnit shnilé části a čepy

doplněno 26.09.13 16:06:

a když ani nevíš od koho jsi to koupil tak co chceš řešit

Ohodnoceno: 0x

Od: jen*
Datum: 26.09.13 16:57

rok výroby 1994..to hovoří jasně..nevím co od toho auta očekáváte?! nechápu, proč jste si vozidlo neprohlédl přes den..?

Od: asd*
Datum: 26.09.13 17:05

+ ještě hned pojistit, protože bývalý majitel na základě změny vlastníka nejspíš hned zrušil pojistku.

Potvrdil jste seznámení se stavem auta, není co vracet. Jedině že by původní majitel byl takový dobrák a kývnul na to dobrovolně (asi ne e)

Datum: 26.09.13 17:06
kolik vas to auto stalo? Bud opravyt nebo prodat dal a radsi ho taky ukazujte v noci . Takhle se auta nekupujou a uz vubec ne v cesku. Ze vas netrklo ze to nema technickou? Jeste by bylo reseni koupit stejne v nemecku a legalizovat na papiry co uz mate

Od: buss®
Datum: 26.09.13 17:23

Čeho jsou lidi schopni, co podepší a pak si stěžují... Pojistit a jezdit, pokud je ORV. Za případné přestupky dle RZ bude trápen kdo v něm, je. Před STK vyhodit, či znovu prodat, na šrot..

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.