Zatuhlé brzdy hondy varadero 125

Od: Datum: 25.09.13 15:24 odpovědí: 3 změna: 29.09.13 18:24

dobrý den.. má takový problém že když se chci projet na varaderu tak mam šíleně zatuhlí brzdy... po pár kylometrech se sice vše vrátí do původního stavu ale docela mě to otravuje tlačit motorku ve dvou... podle mě se při zmáčknutí brzde nevrací brzdový válec zpět na svou polohu tak aby nepřibržďoval... nevím pokud máte nějaké zkušenosti budu velice rád..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bbbb
Datum: 25.09.13 17:27

od první minuty je vysvětleno jak rozhýbat pístky ve třmenu snad to pomůže.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.09.13 23:35
a kdyz se nevraci tak co s nim? Takze bud kup novy brzdic nebo ten stary rozhybej ono je to jednoduchy dostat motorku ale je treba provadet alespon zakladni udrzbu a trosku se starat alespon trosku ten stroj poznas a az se neco vyj... na ceste tak si s tim budes umet poradit
Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.09.13 18:24

neříkej mi že se o ní nestarám je to jako moje sestra ale mám jí krátce a hlavně ojetou :/ což je špatné, nejsem na tom tak dobře abych si koupil novou za plnou palbu... jinak motorka má nějaké nedostatky ale postupně se je snažim opravit... myslim že 33 tisíc za tuhle motorku není tak špatný ale co se týče těch brzd tak ty sou zatim jeden z problémů které mě na ni vadí nejvíc ale neni to jediný problém třeba už mi taky vyrezlo brzdové čidlo které jen tak tak funguje a chtělo by to dokoupit nové což je docela problém jak sem kouklal, na internetu se nedá přesně sehnat ten tip čidla které potřebuju... ale to už mluvim od cesty no rozhodně se pokusim ještě zachránit co můžu a pokud ne tak hold investuju do nových brzd :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.