VZV Linde H35

Od: Datum: 25.09.13 12:36 odpovědí: 1 změna: 25.09.13 20:04

Dobrý den.

Zajímalo by mne jestli VZV Linde např. H35 signalizuje nějak, když např. dojde k poruše chladicího systému a chladicí kapalina vyteče, např. špatnou hadicí nebo jinak? A jak dá závadu najevo? A také když je nedostatek motorového oleje - jak signalizuje? A pokud se tyto závady nezjistí, jestli dojde k zadření motoru a za jak dlouho? Také jakým motorem z osobního auta lze tento motor z VZV Linde H35 - TD nahradit?

Za informace děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.09.13 20:04
avatar

VZV Linde mají různé uspořádání přístrojů, ale myslím že všechny mají kontrolku přehřátí a kontrolku tlaku oleje v motoru. Takže když pominu to, že by běžně intelligentní řidič měl zjistit, že mu z vozíku ,,cosi´´ teče, tak při úniku chladící kapaliny a následném přehřátí motoru bude indikováno kontrolkou - pravda, za předpokladu, že funguje, což se však dá ověřit při zapnutí zapalování, kdy se krátce rozsvítí. Hladinu oleje ten, co máme nesignalizuje, ale jelikož k řízení VZV musí být řidič proškolen, tak jistě ví, že po odklopení víka se sedadlem je přístup k měrce oleje, což je jedna z kontrol, které je nutné provést před začátkem práce s VZV.

S nahrazením motoru to asi nebude tak jednoduché - vím sice, že některé Linde mají motor Renault, ale pochybuji, že by to byl standardní motor z OA. VZV má přece jen zcela odlišné požadavky na používání motoru, než OA. A kromě toho třeba v tom, co máme je motor Deutz. Ale Linde má slušný servis a pokud je problém s motorem, je přece možno většinou ho opravit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.