Ukradení auta - poškození zamykání volantu

Od: Datum: 21.09.13 23:35 odpovědí: 4 změna: 22.09.13 01:02

Dobrý den, ukradli mi auto, které jsem si sám našel ve sběrně. Majitel ho normálně vykoupil kompletní auto bez klíčů a TP. Údajně to tam dotáhli na laně, ale nevím jestli není poškozené řízení nebo něco, protože po vyndání klíčků se zamyká volant. Neví někdo jak to udělali, případně co bude poškozeno a kolik to bude stát oprava. Je to auto z roku 1996. Levé okno je dole, nevím jestli taky může být poškozen mechanismus stahování. Poaradí někdo? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.13 23:43

To auto bylo nějaký vrak někde odstavený na zahradě nebo normálně pojízdné? I kdyby to byl vrak - chce to prvně řešit s policií. Třeba se jí podaří pachatele dohledat a ten bude muset škodu zaplatit. Takhle na dálku poslepu těžko víc poradit.

Ohodnoceno: 0x

Od: kuba24
Datum: 22.09.13 00:22

Bylo to starší kompletní auto, které stálo delší dobu bez užívání z důvodu soudního sporu o vlastnictví. Mě spíše zajímá kolik by stála oprava poškození zamykání volantu a stahování levého okna přes které se zřejmě dostali dovnitř.

Datum: 22.09.13 00:45
Pokud míníte tutlat co je to za auto, jak vám má na tohle někdo odpovědět?
Ohodnoceno: 2x

Od: kuba24
Datum: 22.09.13 01:02

je to opel combo 1.7D, rok 1996.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.