Online plánovač s optimalizací trasy

Od: Datum: 20.09.13 17:56 odpovědí: 10 změna: 21.09.13 03:41

Nevíte někdo o Online plánovači trasy, který umí sám trasu optimalizovat?

(zadám odkud a kam, pak třeba 5 průjezdních míst a mapa mi je sama seřadí do optimálního pořadí)

Tuto funkci používám na navigaci IGO, ale potřeboval bych nějakou verzi pro PC.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.13 18:21

mapy.cz nestačí?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.09.13 19:14

nestačí, nebo tam alespoň nikde nemůžu najít tu optimalizaci trasy.

Datum: 20.09.13 21:25

A co je podle tebe "optimalizace"? Na Mapách si přece můžeš zvolit, jestli chceš trasu nejkratší nebo nejrychlejší, jestli po placených úsecích nebo mimo ně atd.

Datum: 20.09.13 22:07

Zadám odkud a kam, pak třeba 5 průjezdních míst a mapa mi je sama seřadí do optimálního pořadí.

Stačí si přečíst celou otázku.

Datum: 20.09.13 22:22

A je takový problém podívat se na mapu a ta místa si seřadit sám?

Datum: 20.09.13 22:42

Ano je, kdyby to nebyl problém tak to neřeším.

Pokud jedete jen přes 1 místo tak je to jasné, ale když máte třeba 5 různých tak to trvá než to ručně nastavíte.

Datum: 20.09.13 22:51

Nevěřím, že to trvá déle, než čekat tady na odpověď. Teď jsem to zkoušel.

Datum: 20.09.13 23:18

Pokud to děláte 1x za den, ale pořebuji hledat různé trasy cca 50-100x denně.

Od: jirbar*
Datum: 21.09.13 03:41

100x denně když počítám po dobu 16hodin takže každých 10 minut jedno hledání. Za tu dobu autem ujedu tak 10 km akže se asi bude jednat o optimalizaci jízdy od patníku k patníku.

Od: martin1965*
Datum: 21.09.13 02:44

Tam je nejlepší znát tu trasu podle sebe, nastudovat mapy, žádná navigace Vám to nenahradí, může pomoci, ale představu o trase Vám nenahradí. Já, když někam jedu, tak si nastuduji cestu( například, zjistím, že, je tam na cestě něco zajímavého, kde se zastavím). I ty dopravní informace jsou někdy zcestné. Např. jel jsem z hor přes mnichov a dopravní zpravodajství hlásilo objíždku, nějak jsem to nevnímal, najednou blikačky, auto rozsekané v příkopě a na dálnici seděl vrtulník, to vypadalo na dlouho. Nakonec to dopadlo dobře, vrtulník se zvedl, sanitky se rozjely a mohlo se pokračovat dál (docela jsem přál těm postiženým, aby to snad přežili). Tak že asi tak.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.