Felicia zatekaní

Od: Datum: 15.09.13 21:40 odpovědí: 8 změna: 17.09.13 09:41

Zdravim

mám problém se zatékáním vody u Feldy do interiéru v části u spolujezdce viz. foto a také v zadu za spolujezdcem. Potřeboval bych poradit kudy tam nejspíš zatéká a jak se toho zbavit

Díky :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.13 21:48

Vzadu za spolujezdcem je to kde? Po sloupku nebo po podlaze?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.09.13 21:53

u spolujezdce to bude pravdepodobne celním sklem. jednou jsem to resil u svoji feldy. pomuze silikon a objet nejlepe cele okno, spatne se to hledá.

Datum: 15.09.13 21:53

Pojistkovka je vlhká? Ta tlumící hmota pod palubkou (PUR pěna -- molitan) je promáčená?

Pak zatéká těsněním čelního skla. Vyrezne okení rám skeletu, odchlípne gumu a teče to. Guma je navíc po létech ztvrdlá. Vyřízněte gumu, opravte kovový rám (zbruste smirkem v místě koroze, zatřete barvou, obruste do roviny a dejte nové těsnění.

doplněno 15.09.13 21:59:

Hagusy jsou volné? Někdy tudy stéká A sloupkem na zmíněné místo.

Od: jirinn
Datum: 15.09.13 21:57

Pojistkovka je suchá a pod palubkou to je taky suchý

V zadu jsem nenašel kudy to teče..

Datum: 15.09.13 22:08

Hagusy nemám .. musim se na to zitra ještě pořádně podívat. Někde jsem četl že tesnění u dveří se dá nějak naříznout aby voda lépe odtékala

Od: gumide
Datum: 15.09.13 23:42

To bych raději nedělal. Jiným feldám nezatéká a těsnění mají stejná. Možná si posuň kování zámku, ať dveře více doléhají.

Datum: 16.09.13 15:16

Tak jsem dneska koukal a draty co vedou do zadu pod lištou jsou ve vodě a dozadu stejka voda po sloupku mezi dverma.

Datum: 17.09.13 09:41

Nejlepší řešení je výměna čelního skla zdarma na povinné ručení.Tak jsem to vyřešil já ve feldě krásně suchoučko.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.