Prevoz babety v kufru

Od: Datum: 15.09.13 20:07 odpovědí: 8 změna: 16.09.13 13:29

Zdravim, mam velmi specificky dotaz, je mi jasne, ze asi nikdo nebude znat presnou odpoved, nicmene bych si rad precetl par nazoru.

Mam megana sedana (foto dole) a potreboval bych v nem prevest moped Babetta(60km). Zajima me, jestli je mozne babettu nejak jednoduse demontovat (sedlo, predni/zadni kolo, riditka) aby se do auta vesla a jestli bude velky problem s tekoucimi kapalinami.

Diky za nazory.

http://www.auto.cz/renault-megane-1-6-16v-94/foto?foto=12

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.09.13 20:24

v kufru horko těžko...

spíš na zadních sedačkách.

Nebo jedině vypustit olej, benzín a demontovat co se dá

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 15.09.13 20:30

A už bylo změřeno, zda by to tam vešlo bez předního kola? Běžně to vozí s otevřeným kufrem, obalené a kolo visííí.

Od: mattbaylesa*
Datum: 15.09.13 20:36

mereno nic nebylo, to se bude muset vyresit na miste, nakonec mi nezbude, nez vse co pujde vylit, zajistit igelitama a lavorem a jet s otevrenym kufrem

Datum: 15.09.13 20:32
Tam dáte babety dvě a ještě tchýni. Ovšem vše rozřezané na malé kousky.. :)

Od: mattbaylesa*
Datum: 15.09.13 20:34

joo, kufr je velky, ale neprakticky...

Datum: 15.09.13 20:35

Strýc nám ji kdysi dovezl v Š100

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.09.13 20:37
Ale v kufru to určitě nebylo, já ji měl. :)

Od: nu*
Datum: 16.09.13 13:29

babetu jsem vezl v passatu kombi...do kufru auta s logem vagíny by se vešla jedině v případě demontáže řidítek, předního kola, předního blatníku, páček a šlapek . sedla, pokud jd u renaultu sklopit úpřčední sedadla dopředu...

osobně bych laboroval a zkusil jí dát na zadní sedadla respektive někam tam , řitítka u novějších modelů drží 4 šrouby, kolo jedna hřídelka a blatník 4 šrouby, páčky šlapek klínek

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.