Čištění ulic -boticka

Od: Datum: 14.09.13 16:28 odpovědí: 7 změna: 02.11.13 18:37
Dobrý den,
dostal jsem auto od prarodičů a teď jsem dostal boticku na parkovišti za to ze probihali čištění silnic v ulici ... volal jsem na Mp policii s tim ze mi to tam na parkoviste dal kamos a pak jsem odjel do skoly pres celou republiku ... a oni rekli at poslu kamose a ze da 1000 korun a ze to bude ok... tady je pak problem ze on odjel na studium do Anglie a vrací se o vánocích rekl jsem to tak policii a oni ze je majitel nezajima ale kdo to auto tam dal ... kdyz sezenu jineho kamose a zaplati to jako ze mu dam penize ja ... tak jestli mu nevezmiu body nebo nejak tak ... diky za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.09.13 16:32

A proč shánět jiného kámoše? Zkus se zeptat, zda do za něj nemůžeš zaplatit ty jako majitel vozidla. Dnes už osoba blízká neplatí, takže to bez pokuty nepůjde.

Ohodnoceno: 0x

Od: jirkajerry
Datum: 14.09.13 16:36
Zaplatit za něj? A nezda se vam ze 1 000 kc je moc? A prej ze mam dojit na stanici... neměly by doject za mnou na parkoviště a vyridit to tam
Od: buss®
Datum: 14.09.13 16:46

Už jste slyšel někdy něco o předvolání? Jinak zajděte na parkoviště, zavolejte jim, že jste u auta a jistě přijedou.

Datum: 14.09.13 17:17

1000,- se mi nezdá jako moc. Sám jste říkal, zda říct jinému kamarádovi a zaplatit to za něj - je snad jedno, na koho to bude psané než ti budete platit vy ne?

A buďte rád, že je to jen botička - odtah a náslendé navrácení vozidla na místo nebo umístění na parkoviště pro odkažená vozidla by bylo daleko dražší.

Ohodnoceno: 1x

Od: mkat®
Datum: 14.09.13 16:49

Neviem ako v Čechach ,ale na Slovensku Sa v takychto pripadoch bavia len z majitelom.Potom je už na majitelovi auta či si peniažky vymôže naspäť,alebo nie.Však môžeš auto požičiavať aj na dalej a platiť pokuty za inych.Prave z takychto pričin to u nas plati majitel.(Nik sa na policii nevyhovara že auto niekomu požičal ,a priestupok spravil on)

Od: jh11
Datum: 14.09.13 20:42

Řekněte prarodičům,

auto je vadné musím za něj platit pokuty.

Vezměte si jej zpátky já ještě nejsem tak vyspělý

abych rozpoznal důvody silničních předpisů

Od: gtk
Datum: 02.11.13 18:37

Dobrý den,

zkuste využít služby www.cisteniulic.cz

Upozorní Vás na čištěnéní ve Vaší ulici.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.