Výběr staršího auta

Od: Datum: 10.09.13 18:50 odpovědí: 12 změna: 11.09.13 00:34

Máte na výběr z těchto 3 aut stejného stáří (r. v. 2000), podobné motorizace i ceny. Které byste preferovali?

1: Škoda Octavia 1,9 TDI

2: Opel Vectra 2,0 DTI

3: Mitsubishi Carisma 1,9 DI-D

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.09.13 19:08

octavku , fabku , opel astra , golf IV ...

doplněno 10.09.13 20:59:

no nechtel bych videt vetsi opravu toho japonce , nebot to bude uz dobry vergl ktery bude mit najete hafec a bude do toho muset neco vrazit

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.09.13 19:24

jsi maďar? octava je ok.. ale musi byt v dobrém stavu samozřejmě... bud 66kw nebo 81 kw... opel nevim nevim a Mícu neznám.. ale asi je nejlepší projít fora konkretnich aut a počíst popř. se poptat tam...

doplněno 10.09.13 19:58:

a ty budeš taky madar... já napsal že octava je OK ne že si ji má koupit... k dalším jsem se nevyjadřoval, jelikož o tom nic nevím, nejel jsem v nich, neviděl, neslyšel, nemůžu porovnat... nevim co je na tom divného... prostě pro mě je prvni octava... pak možná ten opel .. japonci jsou drahá sranda... nevím co bych k tomu víc dodal...ale pokud jsem tě neuspokojil tak se omlouvám...

Datum: 10.09.13 19:54

To je taky odpověď jak stehno. (Znám jenom Octavii, kup si tedy Octavii) *smich*

Hodnotím čistě motory.

1: Škoda Octavia 1,9 TDI - nejlépe 66kw či 81kw. Nevýhoda je jen vyšší cena ojetin, oproti konkurenci

2: Opel Vectra 2,0 DTI - vcelku bezproblémový motor, nemá vyloženě velkou slabinu

3: Mitsubishi Carisma 1,9 DI-D - pokuď chcete problémy, kupte si japonský diesel. Tomuhle motoru bych se vyhnul obloukem.

Od: tomasr
Datum: 10.09.13 19:49

Čauky osobně bych volil carismu přece jen je to mitsubischi(japonec) , octavka též není špatná ale prostě mám rád zahraniční značky, já mám bmw e36 1.8 v naftě a už bych to nikdy nechtěl z důvodu hodné kazů(čerpadlo) atd.

Od: k2
Datum: 10.09.13 20:02

osobně bych volil carismu...prostě mám rád zahraniční značky
To je panecku argument do diskuze!

Od: nu*
Datum: 10.09.13 20:18

micubiši v dobrém stavu, jel jsem v tom a je to o hodně pohodlnější a prostornější než koncerny nebo hoply...oktávka je dobrá a má velký kufr ale v kufru se nejezdí, a pokud O, tak s motorem TDi 81 kw

v čechách auta v dobrém, stavu zežko najdeěš, taže koupit v německu

Datum: 10.09.13 21:19

Opel v dieselu rozhodně ne. Mně z toho vychází nejlépe ta oktávka.

Od: fiatbrava
Datum: 10.09.13 21:27

jednoznacne octavia! to,ze budou ty 2 auta podvozkove leopsi a pohodlnejsi vubec neresi,ale opel uz tak je hrozne poruchovy natos s ropou a natos DTI boze to at te ani nenapadne.

dily na octavii jsou brutalne levne ja uz pul roku mlatim do stolu,ze sme si koupil fabii,protoze ta ma skro vse 2x drazsi at podvozkove dily nemyslim tlumice cepy,ale loziska,silentbloky, veci kolem topeni atd atd.

drzi sic enu priplatis si,ale vrati se sti to na cene servisu. diagnostiku VAG ma kazdej garaznik doma,kazdej to zna,kazdej ma pripravky na skodovku,proste takto by mel uvazovat clovek co si kupuju s prominutim socka auto

Datum: 10.09.13 21:35
Jen je potřeba si uvědomovat, že všechny budou mít najeto 300 tisíc a víc, ať je na tachometru cokoli. Dále že po koupi je potřeba do toho vždy minimálně 20 tisíc vrazit (rozvody, brzdy, čepy..) a nikdy nevěřit větě prodávajícího "rozvody a brzdy jsou dělané loni..".
Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 11.09.13 00:34

Brzdy a čepy může řidič odhadnout podle chování vozu. Ale rozvody jsou základ, jinak se to může sakra prodražit... *palec*

Od: waltr1*
Datum: 10.09.13 23:57

carisma se moc nepovedla je težka a motor nic moc opel je držak ale disel je hlučny a nejede oktavka je dobra volba je držak a naše vše koupiš a všude to opravi nicmene bych hledal spiš pasata kombik a 1.9tdi je to nezmar a lepe udelany než skoda

taky se povedly audiny a4 a volva s40 daji se sehnat za stejnou cenu jak oktavka a jsou hodne lepsi

Od: hop®
Datum: 11.09.13 00:32

Pokud bych nadměrně neoplýval penězi, šel bych do Oktávky, kvůli ceně ND, oprav...
... pokud bych nemusel řešit peníze, koupil bych si něco úplně jiného...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.