Jak odstranit malé škrábance na autě?

Od: Datum: 08.09.13 10:50 odpovědí: 3 změna: 09.09.13 16:47

Dobrý den,potřeboval bych poradit jak co nejlepe zaretusovat nebo odstranit mensi skrabance a ryhy na autě? prostě male skrabance ne durch?nechce se mě to přelakovat,nevěděli byste o nějakym zpusobu? tužku už jsem zkousel a nic ale nevim co to bylo za kvalitu, děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.13 11:24
Fixit Pro kterým nám loni masíroval mozky teleshoping spadl s cenou na aukru už pod padesátku. To už stojí za vyzkoušení. Už jsem si ho taky koupil. Teď by mi bodnul český návod k použití protože z anglického moc moudrý nejsem.
Je mi jasný že to nebude oprava na věky věků, že prej to vydrží tak rok a pak se to musí opakovat ale za ty peníze . . .
doplněno 08.09.13 11:28: Teď jde o to co myslíš tou tužkou. Jestli právě ten fixit nebo tužku kterou na škrábance nabízí někteří výrobci aut.
Ohodnoceno: 0x

Od: haftbefel
Datum: 08.09.13 11:32

nebyl to přimo fixit pro ale to sami snad jen od jinyho vyrobce ale spis to nadělalo jeste smouhy a nic jinyho měl sem namysli neco jinyho než tužky viděl jsem tady nedavno něco ale nemužu to najit nevim čim to zakryt nakym voskem nebo co tempo?

Od: waltr1*
Datum: 09.09.13 16:47

jsou leštenky na stare laky a ty skrabance dost zakryji ale pokud jsou až na spodni vrstvu je to problem musi se koupit presna barva a specialni lak pak to zalit barvou a lakem a přeleštit je to opruz a musi to byt dobre nanesene

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.