Koroze felicie

Od: Datum: 07.09.13 13:54 odpovědí: 2 změna: 07.09.13 18:22

Ahoj, chci se zbavit koroze u felice , trochu my reznou zevnitř páté dveře a taky blatníky a sem tam něco na podvozku a přemýšlím, že bych se s tím moc nes*al a na vše i na podvozek bych dal toto http://www.nejlevnejsi-barvy-…rez-hladky-tmave-zelena-0-7-l že bych tu korozi zlehka přejel ocelovým kartáčem pak bych to odmastil ředidlem a pak dal tuto barvu, která je přímo na rez, co si o tom myslíte?Příjde mi to jednoduší než tam dávat hnědou základovku a pak to přestříkat autolakem. Nebo víte o nějaké barvě , která je na rez a tu korozi zastaví? Uvítám každou radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.13 17:35

Můžeš dát cokoliv.za rok budeš řešit stejný problém ve větším rozsahu.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.09.13 18:22

hodně zatéká do kufru přes gumu skla sám to ted řešim a asi jsem to vyřešil to samé je problém u předního skla. a co se týče barvy já použiju hammerite ale budu ho stříkat ve výce vrstvách.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.