Jak udělat kouřící diesel?

Od: Datum: 06.09.13 14:17 odpovědí: 11 změna: 09.09.13 17:03

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak tohle můžou udělat -

Né že bych to to chtěl ale zajímá mě to jak to udělat...Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jareknovak4*
Datum: 06.09.13 15:01

V zimě to víc kouří párou, ale tohle je fakt pořádné. To nevím.

Ohodnoceno: 0x

Od: abcd*
Datum: 06.09.13 15:07

Jediné co k tomu můžu říct, že je to točené v Krupce (okr. Teplice) a že bych ten výfuk narval tomu bláznovi do okna ložnice, jeho sousedi ho musejí milovat, evidentně dělá hluk a ještě smrad. Co by mohlo být útěchou, že mu to asi k***í motor, takže na něj jednou dojde.

Datum: 06.09.13 15:15

takhle mi kdysy hulil fiat po té co mu kleklo čerpadlo

doplněno 06.09.13 15:16:

tady bych řek že to auto je řádně čipnutý

Ohodnoceno: 1x

Od: zabu
Datum: 06.09.13 16:06

Motor téměř po smrti. I ten zvuk už je nenormální. S tím bych se bál jezdit, že každou chvíli nedojedu.

Datum: 06.09.13 16:12

Kouř = moc paliva a málo vzduchu = turbo?

Datum: 06.09.13 17:14

Špatný motor a někteří "odborníci" to řeší přidáním paliva na čerpadle místo opravy či seřízení!

Ohodnoceno: 1x

Od: seny
Datum: 06.09.13 18:19

Počul som že to spôsobuje prevrtanie filtra ktorý majú len TDI,vraj to prídáva výkon ale zäčšuje emisie :)Ved vidíťe sami

Od: itan71*
Datum: 07.09.13 21:27

Toto mi nepřipadá jako turbo, měl jsem s turbem před měsícem problém, byl na výměnu. Při lehkém sešlápnutí plynu už to čoudilo jako té fabce a rozhodně to nebyl tak černý dým

Datum: 08.09.13 11:09

ono podle mě ti nejspíš začlo žrát olej... pak do dymí ale spíš namodrale... kdyby turbo přestalo tlačit požadavek tak by to spadlo do nouzáku... a v nouzaku pochybuju že by to nějak extra hulilo když to sotva jede.. jedině že by byly KO vstřikovače a valila tam nafta proudem.. ale třeba je to možné u nějakých starých naftáku ktere nemaji moc elektronického řízení... tohle je spíš blbý chip...

doplněno 09.09.13 13:28:

jojo dá se...

Od: jindraseko
Datum: 09.09.13 12:55

Já to měl na svém autě. Měl jsem golfa III a tam stačilo přidat na čerpadle a takhle to kouřilo.

Od: fiatbrava
Datum: 09.09.13 17:03

jednoznacna odpoved je v tomto pripade,ze jde o xtremnejsi upravu PDcka pridanim nafty coz zpusoby huleni az sypani sazi:D

ja mam PD 74 kw nachipovane lehounce na 90 kw nema to ani 290 Nm zhruba 280-285 a z vyfuku nejde nic jen to fouka,ale predchozi JTD sem mel pridane skoro 300 NM z puvodnich 200 a to hulilo slusne,ale todle co vidite je uz aj vetsima tryska atd atd

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.