Ŕidič sk.C

Od: Datum: 30.08.13 08:59 odpovědí: 2 změna: 30.08.13 22:48
avatar

Zdravím,chci se zeptat jak je to vlastně když chci jezdit,s dodávkou která má 12tun. a nemám psychotesty,zaměstnavatel říkal že si to mám zaplatit sám,ale dočetl jsem se že od 1.7 2013 to hradí zaměstnavatel,musím jít na ty psychotesty nebo to platí jenom od 7.5 tun?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.13 10:12

Danou problematikou se nazabývám, ale sám jste napsal "musím jít na ty psychotesty nebo to platí jenom od 7.5 tun" - 12t je více než 7.5t, takže pokud to platí, jak píšete, tak ano.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: laik
Datum: 30.08.13 22:48

Psychotesty hradi zamestnavatel (§87a, odst.7). Psychotesty jsou podle §87a, odst.1 pro lidi, co maji C1+E, C, C+E a ridi auto nebo soupravu s nejvyssi povolenou hmotnosti vice nez 7,5 tuny.

BTW zajimala by me ta "12t dodavka" *sok* :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.