Felda často praskaj žárovky

Od: Datum: 29.08.13 14:16 odpovědí: 7 změna: 31.08.13 00:34

dobrý den mám š.fel. 1.3 a často mi ve předu odchazí H4 třeba jedu a najedou svítí uplně málo stává se to tak 1x za dva měsíce vždy když odejde v levé tak do 14 dnů dejde i pravá co s tím?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.08.13 14:20

Změřit jak je na tom dobíjení ...

Případně zkusit jinou značku žárovek

Ohodnoceno: 0x

Od: oniel*
Datum: 29.08.13 14:21

kupuju žárovky proline stojí 80kč a je to taková červená krabička. napětí na volno něco kolem 13,3v a pod plynem něco přes 14

doplněno 29.08.13 14:23:

měřil sem to u baterky. docela mám stach o diodu na altíku neboo to bílý relátko kde bych měl měřit aby to bylo nejpřesnější

Od: gumid
Datum: 29.08.13 15:17

To bílé není relátko. Je to jen odrušovací filtr. Je to kondenzátor se zenerovou diodou v paraelním zapojení. I bez toho bílého to jede (Favority to měli bez bílého). Je to jen vylepšení.

Napětí baterky měř na batewrce a dobíjení měř na obal altu mínus a na tu matičku pod gumovou fajfkou plus

Datum: 29.08.13 14:30

Stává se to u více aut, je to způsobeno tím, že vyměníte jen tu jednu žárovku a jak je to jiná série popř i jiný výrobce, tak má nepatrně jiný odpor, než ta druhá a pak zas rychleji odejde buď jedna nebo druhá. Ideální koupit obě a vyměnit je obě na jednou od stejného výrobce, popř. jich najednou koupit třeba deset z jedné série a pak je jen vyměňovat.

Datum: 29.08.13 19:40

neklepou se ti světlomety? třeba že by měli ulámaný příchyty nebo by parabola byla jen volná?

Datum: 30.08.13 23:11

a jake kupujete, zkuste philipsy

Od: 0000567
Datum: 31.08.13 00:34

To je zvláštní,pokud je napětí jak píšete,tak je to fakt divný...já mám taky feldu 1,3 a nepamatuju kdy bych měnil žárovku v předu,už snad 4 roky ne,a to jsem tam dal žárovky co jsem vymontoval ze 120tky...taky H4

Podle mě máte špatné úchyty světla nebo paraboly ve světle...jak jedete tak to nadměrně vibruje a strhává to vlákna,nic jiného mě nenapadá...jinak by se to dalo svést na přepětí,ale pokud je to jak píšete do 14V tak tím by to určitě být nemělo

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.