Nové autorádio xsara picasso

Od: Datum: 28.08.13 16:06 odpovědí: 3 změna: 28.08.13 21:44

Dobrý den, prosím potřebuju poradit. Odešlo mi autorádio clarion BD329R, z ničeho nic přestalo hrát,a když jsme za dva dny přišli do auta, byla totálně vybitá baterie. V servisu mi řekli, že to bylo opravdu rádiem,jinou chybu nikde nenašli. Když změří odběr při vypnutém motoru s rádiem, je odběr 1Ah (teda nevím přesný zázev jednotek), když vytáhnou a odpojí rádio, je odběr 0,02 (Asi zase Ah- nevím )To je prý na vůz co mám v pořádku . Jde mi o to,jestli mi jako totálnímu laikovi poradíte co mám koupit. Myslel jsem na cd nebo dvd, nebo může už být k tomu i na paměťovou kartu nebo usb. Značku neřeším,myslel jsem si např. sencor. Sony apod. nevyžaduji,stačí nějaké obyčejnější. Reprobeden mám 6- 2 na palubce u čelního skla, 4 ve dveřích. Potřeboval bych to pořešit do pátku, tak jsem myslel jestli by to u nás v Plzni šlo vyřešit třeba v Elektrowordu, Dattartu apod. Nebo víte v Plzni o jiném krámku kde by to měli? Moc díky M.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.13 16:45

sencor nebrat, kupte si Pioneer

doplněno 28.08.13 16:49:

jeste mi podekujete, takovy zvuk v teto cenove relaci nema nic, viz MOSFET zesilovac, vyberte si nejake s USB ... http://www.alza.cz/elektronik…tm#f&pg=1&pn=1&prod=1319&po=1

Ohodnoceno: 2x

Od: osel59
Datum: 28.08.13 21:04

V Plzni? Tak zkus: http://www.mh.cz/

Ohodnoceno: 0x

Od: nu*
Datum: 28.08.13 21:44

do citronu stačí nejlevnější ALPINE , za necelé 2 tisíce , má to CD, MP3 a USB vstup na čelním panelu, 4x50 W, je např. na ahifi.cz

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.