Čelní sklo Daewoo

Od: Datum: 28.08.13 11:02 odpovědí: 6 změna: 30.08.13 00:15

Dobrý den,

nevíte někdo, kde nejlevněji sehnat čelní sklo na Daewoo Matiz ve středočeském kraji? Tak kolem 1.000 Kč, vrakoviště nebo sevis?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.13 11:09

co sehnat nekoho, kdo to vezme na sebe?

Ohodnoceno: 0x

Od: misha*
Datum: 28.08.13 11:16

Ne, někoho kdo mi to sklo levně prodá

Datum: 28.08.13 13:42

zkuste najít nejakou bouracku z které by se sklo dalo vyndat, ale vetsinou s tím nikdo nechce mít nic spolecneho, tyhle skla jsou krehka a snadno rozbitelna. kupte si nové, stojí cca 2000kč plus výměna.

píšete ze středočeského kraje. kdyz Vam ho nekdo necha za tisícovku tak pro nej pojedete a dalsi tisícovku projedete.

Od: oniel*
Datum: 29.08.13 14:18

Datum: 29.08.13 20:22

Již jednou použité čelní sklo bych doporučil nebrat.Na svém starém BMW jsem sklo(zasazené ještě do gumy) také s úspěchem vyměnil a jaké bylo moje překvapení,když jsem v garáži zjistil,že přes noc prasklo.

Datum: 30.08.13 00:15
Nechci rejpat ale to nebylo sklem ale již jednou použitým bausetem.ten se musí mel by dat novy...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.