Jak se propagovat

Od: Datum: 26.08.13 11:30 odpovědí: 1 změna: 26.08.13 11:50

jsme 3 mladí kluci kteří jezdí na motorkách, dva jezdíme na silničních a jeden na krosu a enduru + jeden dnes již bývalí závodník který jezdil na profi úrovni. Jezdíme po ruzných akcích, obvoláváme ruzné akce, občas dokonce zavolají sami. A snažíme se za 1. přívést lidi k něčemu jinému než k alkoholu a drogám 2. předat zkušenosti a rady jak jezdit. Na pronajatých plochách nabízíme veřejné hodiny motoškoly. Jenže tohle není v žádném případě zadarmo, za akce sice něco platí jenže to není v žádném případě tolik aby to dokázalo něco takového utáhnout. Přemýšlíme co zoorganizovat aby to přilákalo sponzori.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hokl
Datum: 26.08.13 11:50

Ještě bych chtěl sehnat peníze k tomu abych mohl s dětmi s dětských domovů malovat a učit je malovat a rozšiřovat jejich obzory v tomto odvětvý (nevím jak to vysvětlit) a jezdit s nimi na kolech, bohužel toto nepříjde příliš lidem jako dostatečně zajimavé a nechtějí do toho investovat a zdá se že jsou rádi že tak nějak neví že jsou nějaké děti v dětských domovech.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.