Interval výměny motor.oleje

Od: Datum: 09.08.13 19:59 odpovědí: 7 změna: 10.08.13 00:04

pro někoho ta otázka bude znít podivně, hlavně pro ty, kteří mění olej jen doléváním, ale zajímá mě, co by říkal motor na to, kdybych mu měnil olej třeba po dvou tisících km.? bez ohledu na cenu oleje.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 09.08.13 20:07

Nic, co by měl říkat. Může být akorát rád.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.08.13 20:24

Ahoj! Olafe! Ty jeden provokatére. S takovou, by jsi to mohl měnit už i po týdnu. S těma dolejvákama to ale nezprůměruješ. Sakra, kdy jsem ten zatracenej olej naposled měnil já?

Datum: 09.08.13 20:42

Tak z logiky věci, motor by byl ok, ale zelení by tě asi nakopali do pr5ele.

Datum: 09.08.13 20:44
Jsou auta kde je nutnosti měnit olej po každém blbnuti na okruhu...pokud chci aby motor tahal jak ma i při dalším blbnuti a vydržel i několik následujících dalších zablbnuti si...

Datum: 09.08.13 20:50

Někde mám knížku, tuším z roku cca 1930, kde se výměna oleje po 2000 km přímo nařizuje. Navíc se musí při každé výměně motor propláchnout proplachovacím olejem. *smich*

Od: 0000567
Datum: 10.08.13 00:03

Co by měl říkat,poděkuje ti...ale zelení ekoteroristi na tebe svrhnou klatbu a budou tě kamenovat...hlavně neopomeň s tím olejem zalít nějaký lesní porost,prý potom líp roste*smich*

Od: jarda3*
Datum: 10.08.13 00:04

Nic, podelalo by se na nem neco jineho co nesouvisi s mazanim :-P

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.