Bzdové kotouče Starline

Od: Datum: 07.08.13 11:40 odpovědí: 19 změna: 15.08.13 20:20

Chci se zeptat, jak je to s kvalitou u brzdových koutoučů od fy. Starline? Vzít či se jim obloukem vyhnout? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ar*
Datum: 07.08.13 11:45

Tragedie. Víte proč se Starlinu říká žlutá smrt?

doplněno 07.08.13 13:07:

Já většinou používám ATE (na své vozy vždy), jinak je ještě dobré Brembo atd. Pokud někdo chce vyloženě levné kotouče na starší vůz, tak mě celkem mile překvapil Roadhouse. Jestli chcete kvalitu, tak jděte do ATE.

Ohodnoceno: 0x

Od: jen*
Datum: 07.08.13 12:12

v tom případě mi to je jasné. jakou značku kotoučů tedy vzít se kterou máte zkušenosti? díky

Datum: 07.08.13 12:33

já mám odskoušený Meyle

Datum: 07.08.13 12:22

Prd vydrží a kvalita no?!

Já dávám Bendix spokojenost nebo

ATE-dobré a vydrží skoro to, co originál

Datum: 07.08.13 15:19

brzdy se oplati si priplatit a vzit lepsi , i kdyz porad lepsi starline nez sjete brzdy az na kov *smich*

Od: olaf71*
Datum: 07.08.13 15:51

od Starline raději nic nebrat. Od mechaniků jsem slyšel, že Brembo už také nicmoc. Zimmermann,ATE. nebo originál jako mám já u Forda Motorcraft

Datum: 07.08.13 19:31
Jen tak mimochodem i poslední dva modely MB E class dávají brzdy( včetně vrcholných 6ti válcových motorizací) brzdy ATE čili tvrzení ze jsou horší než to či ono je trošku liché...a o tom co je originál a co není,jed noduse,co si automobilka nebyrobi sama,čili víc jak polovinu auta,nelze považovat za originál.jelikož v březnu dávala automobilka na lince brzdy od ATE ale v dubnu už TRW jelikož byly zrovna levnější...takhle to je s jako že originálními díly...nepodlehat mediálním masazim,ze jen oznackove je dobře...

Datum: 07.08.13 20:42

Jen doplněk toho co psal o "originálních "dílech Erikch.

V nejmenovaném servisu-kotouče od xy za určitou sumu po vyzvednutí ve skladu přebalí v kumbálu z krabice xy do krabice s logem Citroen (peu,škoda... dosaďte si značku které fandíte!) a cena ihned vzroste minimálně o 100% ne-li o více (ze zkušeností pár řidičů s autor.servisy).

Někde jsem na intu četl recenzi a zkušenosti s ND.Konkrétně se týkalo brzdových kotoučů a světe div se nejlépe hodnoceny byli kotouče Starline! Dokonce nybyli made in china ale made in germeny! žel nevím značku a typ na který byli dané kotouče!Nebo to bylo bez rozdílu? to nevím.

Nehodnotil bych zda originální či neoriginální ale zda HOMOLOGOVANÉ či NEHOMOLOGOVANÉ díly!

Od: tomie
Datum: 07.08.13 19:54

Starline- CHINA. Nic od Starline nebrat- je to podřadný šunt prodávaný pod značkou Autokelly. Kdyby ceny Starline byly třetinové, tak možná jo, a to by stejně měli u té třetinové ceny 100% marži

Datum: 08.08.13 20:21
Tomie...zkus občas mrknout na jiné zpravodajství než České regionální a sam uvidis ze Cina je dnes úplně někde jinde,bohužel pro nás,než cela proklamována Evropská unie...Podle mnohých ukazatelů je na tom dnes ekonomicky nejlíp na celém svete...Jenom v Číně se každé 2,3 vteřiny prodá nové auto a ročně se tam vyrobi-a prodá, to je podstatně! Víc jak 17 000 000 aut,čili víc než v cele Evropě do hromady...Takže hanlive hodnotit cokoli od někoho z nás kdo žijeme v zemi zaostalejší než Cina je trošku paradoxni nemyslis...?!?

Od: tomio
Datum: 09.08.13 06:05

Čínu nehaním, jen to píši tak, aby to všichni pochopili. Dnes nikdo neuvažuje (povětšinou) že je to vlastně tak, že se tlačí na cenu a tí číňaňi za to nemůžou- je to věc evropana, co si tam objedná a za kolik.

V dnešní době "zlatokopectví" doveze za 30,- , dá svoji značku, cenu 399,- a vydává to za kvalitu( a ta je někde na 20%kvality originálu- klidně vyrobeného v číně). Takže na číňany vskutku ani půl slova- je to věc nás, jak se tu šidíme, a že jim to žereme. Je to začarovaný kruh- lidi nemají prachy, proto si to koupí. Ale musí 3x za sebou, co by třeba vydrželo ATE...

Datum: 07.08.13 19:54

Odhadem cca 80% kvality brzd dělají brzdové destičky jestli si "sednou" s kotoučem. I Starline brzdový kotouč dokáže s ideálními destičkami dobře sloužit a brzdit.

Většina národa jezdí na "dobitých" brzdách. Takže i nový kotouč Starline je pozitivní věc pro bezpečnost na našich cestách.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.08.13 22:10

myslím si, ze starline není spatná volba. starline nic nevyrábí (mozna neco ano, ale vetsinu berou od jinych), pouze si nechává vyrábet od renomovaných znacek a pouze ma svuj obal, rekne vám to kde jaký automechanik, ze po rozbaleni budou ty kotouce stejne jako ATE tzn. ze pocházejí ze stejné vyrobní linky.

pokud jezdite normalni jizdou, nepoznate ani prd... mozna to poznáte na výdrži ale ... nevím co mate za auto ale me vydrzeli na fiatu kotouce 200tis km. myslite ze to vase auto jeste ujede? i kdyby starline vydrzeli pulku?

Datum: 08.08.13 20:05

jedná se o škoda superb. Koukal sem, že rozdíl cen není tak velký, takže půjdu do koutoučů od ate.. díky za rady všem*palec*

Datum: 08.08.13 21:47

kouknete sem mají super ceny

http://katalog.haspa.cz/

Od: 77
Datum: 09.08.13 00:37

Nevím jak kotouče,ale ložisko zadního kola naprostá tragédie...po třech měsících šlo do železa(v duchu mě napadají i jiné výrazy kam by mohlo jít)...ostatní díly jsem už radši nezkoušel

Datum: 15.08.13 18:16

haha.. nad tim se musim jen smát... jestli si někdo myslí že nějak ušetří když tam da takového zmrda tak by si to měl trochu víc propočítat.. starline je staline.. některé díly jsou bezproblémové ale musí se vědět které... já mam třeba akumulator v autě druhym rokem a bez problemu..

Datum: 15.08.13 20:20

to honzas1: rozhodně nechci ušetřit na kotoučích, jen mě zajímaly zkušenosti s touto značkou, jelikož jsem nic od této značky na auto ještě nedával.

Od: olinlitomericko
Datum: 14.08.13 23:17

..Starline z Autokelly -klínový řemen na Feldu --alternátor/ vodní pumpu/ kliku - po roce popraskaný jak originál po pěti letech-radši si připlatím za qalitnější...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.