Jak nabít baterii

Od: Datum: 03.08.13 21:52 odpovědí: 8 změna: 04.08.13 10:26

zdravím všechny, nevíte, prosím někdo,jak vydělat baterii u fabie? Odjela jsem na dovolenou a - trouba- nechala svítit světla. Partnerovi se nedaří baterii vyjmout. Horní šrouby jdou , ale spodní mu nejdou. Potřebovala bych buď vyndat tu baterii nebo zjistit, kde má fabie přední úchyt na lano. Dík moc, zdravím kenyska

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.13 22:04

Odpojte baterii od plusu a minusu, pořiďte si nabíječ a nabíjejte. A nebo stříkněte trošku oleje na šrouby, do závitů a odtáhnete v pohodě.

btw: to máte asi nešikovného přítelem všechno jde povolit :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.08.13 10:25

Díky za odpověď, vím , co mám doma. *smich*

Datum: 03.08.13 22:10

Felicie má pípák rozsvícených světel tak nechápu, že fabie ne. Ale to je jedno. Koupit nabíječku za pětikilo v kterémkoli hobbymarketu a nabít, když už neumím vyndat baterku.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.08.13 10:23

díky za odpověď, pípák mám , jenomže jsem koupila autorádio a ten pípák přestal pípat. Moje chyba. Ohledně přítele s Vámi souhlasím - vím, co mám doma.*smich*

Od: pepr®
Datum: 03.08.13 22:18

"Spodní mu nejdou" ... proč? Nemá dost síly, neví které šrouby, nemá správný klíč?

Fabie májí dole vedle baterie jen jeden šroub s plechem. Ten povolit vytáhnout a pak musí jít baterie ven. Je to na 13-ku klíč (ořech na golu), ale bez dlouhého nástavce se k tomu nedostanete.

doplněno 03.08.13 23:00:

Přední úchyt na lano je za pravou přední mřížkou v nárazníku. Nejspíš tam bude jen díra na oko, které bude v polystyrénové vaničce v rezervě pod podlahou kufru.

Záleží na provedení a generaci Fabie. Buď vytáhnete celou mřížku případně jen polovinu, kde není mlhovka.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.08.13 10:26

Děkuji moc za odpvěď:)

Datum: 03.08.13 22:44

Fabie má trvale zapojený zapalovač, tudíž lze bez potíží nabít baterii bez vyjmutí.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.08.13 00:20

Pokud potřebuji nouzově na autě povolit něco zarezlého, tak ČISTÝM šroubovákem naberu trochu brzdovky a kápnu to na to.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.