Držák na mobil

Od: Datum: 25.07.13 18:07 odpovědí: 5 změna: 27.07.13 13:42

Zdravím.

Poradíte mi nějaký kvalitní držák na mobil do auta pro Huawei ascend y300?

Na starej mobil sem měl tento držák za stovku http://www.ascartuning.cz/cz-…-telefonu-pda-mobilu-gps.html

Měl semv něm i nový mobil,ale po pár km povolila přísavka a mobil letěl na zem (ještěže mám ochrannej kryt a folii na displej).

Nechci ryskovat další pád a případný rozbytí telefonu,tak vyhlížím novej držák. Ten co mám,je volnej v kloubech takže se celej třepe a to možná způsobilo odlepení přísavky.

doplněno 25.07.13 18:25:

A ještě co na to říkají policajti? Já kolem nich jezdím,ale nestavěli mě. Tak kdyby mě zastavili,jestli jim nebude vadit že mám držák na skle...ve výhledu mi nebrání.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: trtr
Datum: 27.07.13 12:01

Zdravím, já bych to takto nevozil. Policisté můžou remcat, že to brání výhledu. Už kolikrát za navigaci napomínají. Navíc jim to dává super příležitost vybrat pokutu za to, že jste telefonoval za jízdy a mobil jste odložil do držáku. Já mám mobil když jedu ztišený, aby nezvonil a daný tak, aby nebyl vidět a nikoho neprovokoval vybrat pokutu i za nic. Ano, i tohle se může stát, když narazíte na špatné lidi a špatně se to dokazuje.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.07.13 13:36

Právě že můžou remcat kvůli výhledu,ale že by řekli,že jsem telefonoval a mobil odložil do držáku,to je blbost. To ten mobil rychleji položím ke spolujezdci na palubku,nebo před řadící páku,kde mám taky menší odkladový prostor,jedině že bych měl držák s nanopovrchem jak psal wheeler,ale kdybych měl nějakej s packama,tak tam bych za jízdy mobil těžko dával :)

Od: wheeler*
Datum: 27.07.13 12:41
Podivejte se na drzak od firmy Clingo, diky nanopovrchu je univerzalni a drzi to tam jak zidovska vira.. Muzu jen doporucit
Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.07.13 13:31

Na ten sem se díval,ale nevím jestli by se z toho dalo natáčet. A jak se z toho mobil potom sundává?

Od: wheeler*
Datum: 27.07.13 13:42
Nez jsem si koupil opravdovou autokameru, natacel jsem iPhonem, bezproblemu si date telefon, tak aby mel objektiv dobry vyhled.
Sunda se pridrzenim drzaku a "odlepenim" telefonu.
Opravdu staci jen napr. ctvrtka tela telefonu, navigace, cehokoliv a drzi to vyborne..
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.