Felicia 1.3 MPI - LPG - krokový motorek LPG

Od: Datum: 24.07.13 11:22 odpovědí: 2 změna: 24.07.13 11:41

Zdravím,

zakoupil jsem si felicii 1.3 MPI v LPG a mám první problém. Motor jede v pořádku, ale někdy LPG funguje a někdy pokud pustím plyn tak motor na volnoběh chcípne. Další věc je když to drží už volnoběh i na plyn v pohodě tak se občas stane, že mě to nepustí na LPG přes 3000 otáček. Zjistil jsem že mám na hadici přívodu plynu krokový motorek, který když jsem vymontoval tak vypadal sice v pohodě, ale když jsem ho chtěl zamáčknout tak nešel. U normálního krokového motorku lze s ním normálně hýbat a zamáčknout do krajní polohy. Má to být tak i u tohoto u LPG a nebo je to jiný krokový motorek než ten standratní a rukou ho nejde zatlačit? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.13 11:40
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.07.13 11:41

Pro lepší přesnost klidně může mít krokový motorek ozubené kolo s šikmímy zuby a k němu šnekovou hřídelku (ta je na motorku). Pak to nejde zatlačit ani ve svěráku, protože by to prasklo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.