Jak přidat na čerpadle aby TDI víc kouřilo?

Od: Datum: 20.07.13 20:23 odpovědí: 3 změna: 22.07.13 08:49

Zdravím, je mi jasný, že většina znalejch by mi nejradši dala přes držku, ale chtěl bych, aby TDI víc hulilo. Je to obyčejná rotačka, bohužel nevím, jak to tady udělat. Na starým golfu jsem zašrouboval červík, kterým jsem přidal naftu a bylo. Tady nevím,jak se na čerpadle přidává nafta. Posunutím té hlavy? Na té hlavě jsou šrouby s divnou hlavou, asi na ně nebudu mít klíče.
Díky za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: namelessthe*
Datum: 21.07.13 19:25

bejt tebou tak tam nic neštěluju, ono to ani nejde...navíc z toho ,,divného šroubu se dá udělat křížák nebo plochej...spíš udělej to, že odřízneš tlumič na výfuku a dáš místo toho trubku. bude to mít zvuk a i to ,,hulit,,

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.07.13 21:45

A proč to vlastně chceš?Výkon tím nenaroste nebo spíše neznatelně ale za to znatelně Ti vyroste spotřeba,problém a emisích a nedej bože,aby za Tebou jeli policajti-na místě Ti odstaví auto a co pak?

doplněno 22.07.13 09:28:

Jirakmatapat - *palec*

Datum: 22.07.13 08:49

Do tlumiče si hadičkou z nádrže přiveď vstřikování nafty.Úspěch a obdiv u policie budeš mít zaručený,protože pro oblak bílého dýmu nebudeš viditelný.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.