Problém z přihlášením vozidla

Od: Datum: 07.10.13 14:11 odpovědí: 3 změna: 07.10.13 17:57

Dobrý den,před pár dny sem koupil vozidlo s tím že je bez "dalších investic" ihned druhý den jsem začal zjištovat problémy navíc takové které můžou ohrozit i evidenční kontrolu a na jejichž vyřešení nebudu mít prostředky. Jak mám dál postupovat co se týče přihlášení povinného ručení atd? přemýšlel jsem i o odstoupení od smlouvy jenomže ve smlouvě je ve smlouvě nemám popis technického stavu akorát mám stažený vebovky a i ofocený kde prodávajíci vozidlo popisuje a v závěru dodává bez dalších investic. Předem děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.10.13 15:09

No pokud neprojde ani evidenčkou (nesedí čísla, nebo typ motoru?), tak nejde přepsat. To je snad dost dobrý důvod k vrácení.

Ohodnoceno: 0x

Od: danraven
Datum: 07.10.13 16:20
No to snad ne, ale jak už vše pročítám tak jsem nerazil už i na případ kdy ji neudělali na základe chybějících airbagu. Dale uniká voda z motoru což z auta v podstatě také děla nepojizne vozidlo.. (Unik provozních tekutin- methylenglykol) Prasklý držák motoru. Drží ale jak dlouho? Teoreticky by mohl prasknout úplně a způsobit škodu.
Datum: 07.10.13 17:57

Dojeďte na evidečku, pak teprve řeště problém, zdali projdete. Pokud neprojdete evidenčkou, vozidlo Vám nikdo nepřihlásí.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.