Favorit karb. pierburg- po startu chcípne

Od: Datum: 15.07.13 14:35 odpovědí: 1 změna: 16.07.13 09:36

Zdravim pánové... potřeboval bych poradit.

po nastartování drží otáčky asi 3sekundy sytič a pak chcípne... když prošlapávám plin abych nechcípl tak začne takové (UFF UFF) jakoby lapat po dechu a stejně chcípne.. elektromagnetická klapka na volnoběh cváká, vyměnil jsem svíčky... už si nevím rady je možné že někde v karbeci bude prasklá nějaká membrána... když vyměním karburátor tak by to mělo jet pánové? co mislítě děkuji za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.13 09:36

Spíš ho oprav. Po 100000 začínají být v karbu vychozené klapky a proudí tudy nechtěně vůlemi palivo a stoupá spotřeba. Staré karby jezdí i za 10/100 a více.

Problém bude v sytiči. Není nastaven (poootoč ho .. tři šroubky). Vzduchová přívěra je zavřená a dusí motor. Musí s ní v zimě a chladu rumplovat do rytmu komprese objemový ovladač a ten máš KO jako většina lidí. Stačí ho obejít pootočením sytiče, aby horní klapka nebyla zcela zavřená (to není klapka ale přívěra vzduchu).

Pak se ti neuchlastá a nezdechne.

doplněno 16.07.13 09:38:

dle nicku, nemáš náhodou ročník 1993? označení LX se zde začalo používat a zároveň končila výroba karbů. Od roku 1990 se pierburg nepoužívá a vyrábí se licencovaná kopie LEKR. Máš tedy LEKRa.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.