Eko likvidace auta

Od: Datum: 04.07.13 17:17 odpovědí: 2 změna: 04.07.13 18:30

zdravím, mám doma starou škodofku, chci ji odhlásit ale nechci platit za likvidaci a ostatní nesmyslné poplatky. Přemýšlel jsem že bych ji hodil někam do rokle, možná zapálil aby nenašli otisky a pak nahlásil na policii ztrátu a s tím papírem bych to pak odhlásil, šlo by to tak,?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nu*
Datum: 04.07.13 18:25

nešlo..za odběr staré škodovky k ekolikvidaci se neplatí

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.07.13 18:30
avatar

Kde žiješ ,že za ekolikvodaci platíš?

Toto je buďto zadarmo,nebo dokonce ještě dostaneš za auto zaplaceno,navíc je hejno vrakovišt co si pro auto či vrak přejedou anamístě vyřídí formality ,respektive na zakladu TP ti napíší doklad o ekolikvidaci ,který předložíš na úřadě a trvalé vyřazení pkd se nezměnilo,je zadarmo!Jinak to o čem uvažuješ je totální volovina-vůbec by nezkoumali otisky prstů ,ale stačilo by VIN a číslo motoru aby našli majitela a to bys teprve pak pěkně zaplatil a ne málo!

PS a jak to máš s povinným ručením?Abys nebyl nemile překvapen "žádostí o příspěvek" pro ČKP za "provozování auta bez PR!

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.