Top Gear show - vstupenky

Od: Datum: 04.07.13 16:36 odpovědí: 3 změna: 04.07.13 20:54

Zdravíčko,

zajímal jsem se o to jak je možné se dostat na natáčení show Top Gear v UK, našel jsem oficálního prodejce lístků, ale v podstatě si lístek jako takový nekoupíte zda jsem to správně pochopil, protože píšou že se Vám sami ozvou, a taky že regulují aby tam bylo 50 na 50 počet mužů a žen.
Otázka zní zda někdo má nějaké zkušenosti z tímto a nebo zda se tam někdo i dostal?
Rád bych si totiž tento sen jednou splnil. Jediny strach bych měl z toho že bych tam stal někde úúúúplně vzadu a neviděl ani prd :D

Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: axus®
Datum: 04.07.13 17:02

POZOR!

Oficialni prodejci listku na Top Gear Show jsou podvody.

Vstup na nataceni je VZDY ZDARMA. Koukni se na stranky BBC.

Prijedes, jdes do haly a kdyz je plna, tak ji zavrou.

Ale neni to takova zabava jak to vypada v TV. Nataceni trva cely den, furt dokola se toci ty same sceny a ty tam furt stojis a stojis.

Ohodnoceno: 0x

Od: paw®
Datum: 04.07.13 18:14
Muzu potvrdit. Nebyl sem na TG, ale na particce a sedel kousek vys. Jelo se to sice na jeden zatah, ale I tak je to v telce lepsi. Vidis hercum tvare a rozumis jim. Ale byl to zazitek a to se pocita .
Ohodnoceno: 0x

Od: rohlik*
Datum: 04.07.13 20:54

Aha, tak to je docela podstatná a užitečná informace.
Osobně mám z toho strach trochu že me to pokřivý celý pohled na TG, to že jen malo věcí tam je spontalních jsem si už zvyk ale že je to až takto, tak to je mazec.

diky za odpověď!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.